לוח הופעות- אופרה אבירות כפרית – Cavalleria Rusticana – מאת מסקאניאופרה אבירות כפרית - Cavalleria Rusticana - מאת מסקאני

קרדיט לתמונה: פאבל מזר

אופרה אבירות כפרית - Cavalleria Rusticana - מאת מסקאני

משך: שעה

הנחה מיוחדת לרשומים באתר ליריק אופרה 
"ליריק אופרה ירושלים" מציגה גרסה קונצרטנטית של "אבירות כפרית" של פיטרו מסקני המוקדשת לציון מאה שנה למותו של הסופר האיטלקי המפורסם ג'ובאני ורגה.
תשוקה וקנאה, שנאה ואמונה – מתוך רגשות אלו בנויה היצירה האלמותית של המלחין האיטלקי פייטרו מסקאני "אבירות כפרית", שיצרה את המאפיינים והערכים של וריסמו ויחד אם זאת הציגה על הבמות תיאטרליות נציגים של השכבות החלשות.  האופרה מבוססת על סיפור קצר מאת הסופר האיטלקי ג'ובאני ורגה (1880), המספר על אהבה, בגידה ונקמה ובסופו של דבר רצח בסיציליה.
האופרה בעלת מערכה אחת, תבוצע בשפה האיטלקית, בביצוע של ההרכב הבינלאומי של סולני ליריק אופרה ירושלים, בליווי התזמורת הסינפוניטה הישראלית באר שבע בניצוחו של המאסטרו פאולו ספדרו (תיאטרון לה סקאלה), בהשתתפות מקהלת הפילהרמונית תל אביב.

סרטונים נוספים בקטגוריה

אורפיאו ואאורידיצ'הערב ג'אז סימפוני - תזמורת האופרה הקאמרית אשדודאליסה בארץ הפלאות - אופרה לכל המשפחהריטה, שני גברים ואישה אחת - אופרה מאת גאטנו דוניצטירוסלקה - אנטונין דבוז'ק - האופרהלילה באופרה 2 — A Night at the Opera — שלושת הטנוריםחנוך לוין - האופרהתחת שמי טביליסי, נאפולי ופריזנישואי פיגרואופרטה העטלף בהפקת ענק!