לוח הופעות- איתמר בק ופקידי הקבלהאיתמר בק ופקידי הקבלה

קרדיט לתמונה: יגאל פליקס

איתמר בק ופקידי הקבלה

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות

לאחר הופעה ראשונה מוצלחת בפסטיבל סוכות בלוז- איתמר בק ופקידי הקבלה חוזרים לנגן בלוז ובלוגראס- שירים שנשמעים כאילו הם מגיעים מהדרום הישן של ארה"ב, או מחבל האפלאצ'ים הצפוני – אבל בעצם הם של כאן ועכשיו- עם המילים בעברית. ובשילוב הבנג'ו, הגיטרה, המפוחית והשירה- הם יוצרים מסיבה גרובית ונוגעת ללב שלא תשאיר לכם ברירה אלא לרקוד, לקפוץ ולשיר יחד איתם את המילים.

החיבור בין הנגנים הצמיח מופע שורשי, עם לכלוך מהדלתא וחשמל משיקאגו. העברית של הטקסטים החדים והנושכים של איתמר מקבלת מעטפת חמה ומשפחתית שהופכת למסיבה ספונטנית וחיה.

איתמר בק– גיטרה אקוסטית, מפוחיות ושירה
אלון תבורי– תופים
אסף אחיטוב– בנג'ו וגיטרה
גיל הילמן– גיטרה
גל גביש– בס
מיה טל– סאונד

סרטונים נוספים בקטגוריה

חגיגות ג'אז בניו אורלינסשמיניית רם ארז עם הזמרת שרלוט סטוררSecond OpinionTrio Lazer Lloydמחווה לצ'יק קוריאה -  קליין-שטרן 4tetNaama (NY) Quartetאנדי ווטס ויהודה עדר - מתמוז ועד דילןמחווה לדני טיבריןסטרייסנד - קולה של ברודוויאהרלה קמינסקי מארח  - מחווה למיילס דיוויסנשיקה צרפתית בסגנון סווינגמופע סיום הפסטיבל- פסטיבל לטינו אמריקה 2024מיסה קריאולה Navidad Nuestra - פסטיבל לטינו אמריקה 2024Black Samba - תזמורת קרנבל אפרו-ברזילאית צבעונית! - פסטיבל לטינו אמריקה 2024הקצפת של קלפטון - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהתזמורת הביג בנד חיפה | מארחת את שלמה גרוניך במופע ג'אז וסימפטיהרון מגריל אורגן טריואופרה & טנגו - Operazione Tango - פסטיבל לטינו אמריקה 2024פסטיבל היובל של לאוניד פטשקה - 6:0 לטובתימחווה לאסטרוד ג'ילברטו - פסטיבל לטינו אמריקה 2024