לוח הופעות- איתמר בק ופקידי הקבלהאיתמר בק ופקידי הקבלה

קרדיט לתמונה: יגאל פליקס

איתמר בק ופקידי הקבלה

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות

לאחר הופעה ראשונה מוצלחת בפסטיבל סוכות בלוז- איתמר בק ופקידי הקבלה חוזרים לנגן בלוז ובלוגראס- שירים שנשמעים כאילו הם מגיעים מהדרום הישן של ארה"ב, או מחבל האפלאצ'ים הצפוני – אבל בעצם הם של כאן ועכשיו- עם המילים בעברית. ובשילוב הבנג'ו, הגיטרה, המפוחית והשירה- הם יוצרים מסיבה גרובית ונוגעת ללב שלא תשאיר לכם ברירה אלא לרקוד, לקפוץ ולשיר יחד איתם את המילים.

החיבור בין הנגנים הצמיח מופע שורשי, עם לכלוך מהדלתא וחשמל משיקאגו. העברית של הטקסטים החדים והנושכים של איתמר מקבלת מעטפת חמה ומשפחתית שהופכת למסיבה ספונטנית וחיה.

איתמר בק– גיטרה אקוסטית, מפוחיות ושירה
אלון תבורי– תופים
אסף אחיטוב– בנג'ו וגיטרה
גיל הילמן– גיטרה
גל גביש– בס
מיה טל– סאונד

סרטונים נוספים בקטגוריה

תזמורת הביג בנד חיפה - מארחת את אמני הג'אז מאיטליה במופע קרנבל בוונציהמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורמחווה לבן וובסטר ואוסקר פיטרסוןחמישיית הגאז הישראלית - קול פורטרהג'אז בהרמוניה -  חכה עד עכשיו - דימה גורליק טריו (פולין-ישראל- הונגריה)מופע מחווה לג'ניס ג'ופלין - Jam & Joplin ​ג'אז בקאנטרי גורן גולדשטיין - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהLady Blues and Rock & Rollג’אז ברזילאי – השמש של ברזילבמחווה לבני גודמן ובילי הולידיי - ג'אז חם 2024ימי הרדיו של שנות ה-30 - ג'אז חם 2024נשות הסווינג של שנות השלושים - ג'אז חם 2024