לוח הופעות- אלון אולארצ'יק – שכונה ומרים בשבלולאלון אולארצ'יק - שכונה ומרים בשבלול

קרדיט לתמונה: יוסי צבקר

אלון אולארצ'יק - שכונה ומרים בשבלול

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות

הלהיטים של אולארצ'יק בגישה ג'אזית פתוחה.

אלון אולארצ'יק – שירה ובס
אלעד אדר – פסנתר
דורון מזרחי – גיטרה
אמיר ברסלר – תופים
 
לגשת לשירים המוכרים בהיסוס, לגעת בהם קצת ממרחק – בהרכב הנגנים המיוחד הזה הדבר אפשרי. – אלון אולארצ'יק

*****

אחר סדרת מופעי סולד אאוט אינטימים בשבלול, בהם ביצע בנונשלנטיות אופינית ובשביל הכיף סטנדרטי ג'אז שתרגם לעברית, אלון לוקח עוד צעד קדימה במסע. הפעם הוא יבצע את שיריו שלו, הלהיטים המוכרים והאהובים, בגישה ג'אזית פתוחה, ברביעיה עם תותחי ג'אז מליגת העל. בטוח שיצאו ניצוצות כשלהיטים כמו "היא הולכת בדרכים", "בא לשכונה בחור חדש","בחור אנלוגי בעולם דיגיטלי" , "כל הליל אני בגנך",  "בואי נגיד שאני שלך", "בואי נתחבק" ועוד, ילבשו לבוש חדש. 

תקצר היריעה מלהכיל את מלוא פועלו המוסיקלי של אולארצ'יק, מימי להקת הנח"ל המיתולוגית דרך להקת כוורת האגדתית,  אלבומי הסולו והאוספים,  המוסיקה שכתב לתיאטרון, אינספור שיתופי הפעולה שלו עם מיטב המוסיקאים.  בנימוקי השופטים שהעניקו לו ב 2017 את פרס אקו"ם למפעל חיים נכתב עליו: " … אחד היוצרים המעניינים והמקוריים ביותר במוזיקה הישראלית. מלחין, מפיק מוזיקלי, בסיסט לירי המנגן גם בפסנתר ובגיטרה ומצליח לשלב בין ז'אנרים. נוכחותו של אולארצ'יק במוזיקה הישראלית נפרשת על פני 50 שנה ותרומתו להתפתחות הזמר העברי מכרעת. מגע ידו ומקוריותו ניכרים בעבודות הסולו שלו כמו גם באלבומים שהפיק לאחרים"

סרטונים נוספים בקטגוריה

חגיגות ג'אז בניו אורלינסשמיניית רם ארז עם הזמרת שרלוט סטוררSecond OpinionTrio Lazer Lloydמחווה לצ'יק קוריאה -  קליין-שטרן 4tetNaama (NY) Quartetאנדי ווטס ויהודה עדר - מתמוז ועד דילןמחווה לדני טיבריןסטרייסנד - קולה של ברודוויאהרלה קמינסקי מארח  - מחווה למיילס דיוויסנשיקה צרפתית בסגנון סווינגמופע סיום הפסטיבל- פסטיבל לטינו אמריקה 2024מיסה קריאולה Navidad Nuestra - פסטיבל לטינו אמריקה 2024Black Samba - תזמורת קרנבל אפרו-ברזילאית צבעונית! - פסטיבל לטינו אמריקה 2024הקצפת של קלפטון - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהתזמורת הביג בנד חיפה | מארחת את שלמה גרוניך במופע ג'אז וסימפטיהרון מגריל אורגן טריואופרה & טנגו - Operazione Tango - פסטיבל לטינו אמריקה 2024פסטיבל היובל של לאוניד פטשקה - 6:0 לטובתימחווה לאסטרוד ג'ילברטו - פסטיבל לטינו אמריקה 2024