לוח הופעות- אנה ויסי ולהקתהאנה ויסי ולהקתה
אנה ויסי ולהקתה
אנה ויסי ולהקתה
אנה ויסי ולהקתה

קרדיט לתמונה: ברכה כהן הפקות יווניות בישראל

אנה ויסי ולהקתה

משך: שעתיים

שירה  ביוונית
אנה ויסי היא אחת מהאומניות הגדולות והמשפיעות ביוון בסגנון הלאייקה המודרנית והמסורתית חוזרת להופעה בישראל מלווה ב-12 חברי להקתה הגדולה והססגונית. הזמרת שהחלה את דרכה כבר בגיל 12 ומחזיקה בקריירה של כמעט 50 שנה הינה כיום פזמונאית, שחקנית ומגישת טלוויזיה.
במהלך הקריירה המפוארת והבינלאומית שלה שיתפה ויסי פעולה עם זמרים ומלחינים גדולים אחרים ביוון כגון: חאריס אלקסיו יורגוס דאלארס יאניס פאריוס אנטוניס רמוס סאקיס רובס וניקוס קרוולס (מי שהיה בעלה והלחין לה את רוב להיטיה) ברבות השנים הפכו אלבומיה לזהב ופלטינה והיא זכתה בפרסי מוזיקה רבים ואף ייצגה את יוון וקפריסין מספר פעמים בתחרות הארוויזיון.

ויסי הפיקה להיטים רבים במהלך השנים כדוגמת Call me אשר קיבל תהודה בינלאומית גדולה בסוף שנות האלפיים וחלק משירייה אף תורגמו לעברית. ויסי שייכת בהחלט לפנתאון האמנים היווני עם דרוגה על ידי עיתון פורבס במקום הרביעי כדמות המשפיעה ביותר בעולם התרבות היווני.
הופעתה הדינמית (שעתיים) בישראל בסגנון הלאייקה המסורתי והמודרנית תאגד את כל להיטיה המפורסמים מכל שנות הקריירה שלה כמו Ta xronia tis epomonis Methismeni politiea Eleni Psexetelia To treno ועוד רבים ואהובים.
לצלילי הבוזוקי ינוגנו בלדות לצד שירי רוק קל ושירי ציפטטלי מקפיצים ומוכרים. אנה ויסי נחשבת לחיית במה אמיתית עם אנרגיות יחודיות בשילוב רגש רב וומובטחת לכולם חויה יוונית יחודית ושמחה בכיכובה של הגדולה מכולן.

סרטונים נוספים בקטגוריה

בכל זאת אינני נפרדבחזרה לעונת התפוזיםגיא מינטוס טריו - MixtapeNotre Dame to Broadwayלהקת צ’יקרליה – חגיגת מוזיקה צוענית ובלקניתהגבעטרון מארחים את טוביה צפירערב התרמה של מוזיקת פאנק - Sparky Funkyסימפונט רעננה והביטלז'רמי קלינשטייןמסע כליזמרים מסביב לעולםיוני פוליקר והסופלאקיס - מופע יווניבין ברודווי לשאנז-אליזהצימוקים ושקדיםתמר שאוקי - מארחת את שוקי ודורית כמו בסלון בביתמחווה לשירי אלונה טוראל - בשביל אל הבריכותהנשים של נתן אלתרמן - את הלילה שלך מרגיעיםירדנה ארזי ואודיה קורן - עושות שורשיםבועז כהן - נוסטלגיה ישראליתאנסמבל בועז רגב - אדמה ורוחברחוב הנשמות הטהורות