לוח הופעות- ג'אז חם 2022-2023 – השירים של ביליג'אז חם 2022-2023 - השירים של בילי
ג'אז חם 2022-2023 - השירים של בילי
ג'אז חם 2022-2023 - השירים של בילי
ג'אז חם 2022-2023 - השירים של בילי
ג'אז חם 2022-2023 - השירים של בילי
ג'אז חם 2022-2023 - השירים של בילי
ג'אז חם 2022-2023 - השירים של בילי

קרדיט לתמונה: ארתור וולנוובר

ג'אז חם 2022-2023 - השירים של בילי

משך: שעה ורבע

מפיק: שמים – ארגון, ניהול והפקהרשימת הופעות

פתיחת דלתות במועדון זאפה הרצליה וירושלים בשעה 19:30

במחווה לענק הג'אז, הכוכב ההוליוודי בילי אקסטיין
Charles Turner & The Eyal Vilner Sextet ניו יורק

הזמר הניו יורקי צ’ארלס טרנר כבש בסערה את סצינת הג’אז בניו יורק!  במופע זה יביא בקולו המעודן ובלווי העיבודים הנפלאים של אייל וילנר ותזמורתו – את המיטב מ”השירים של הכוכב ההוליוודי, בילי אקסטיין” כמו Blue Moon, Caravan ו- You'll never walk alone

טרנר, בוגר מכללת ברקלי, הופיע במועדונים הנחשבים של ניו יורק כמו דיזי קוקה קולה, הלינקולן סנטר, בירדלנד, ו-Minton’s Playhouse ההיסטורי בהארלם. הופעותיו הבינלאומיות כוללות את:  Pizza Express בלונדון, Sunside Sunset בפריז, Sala Claomores במדריד, ומקומות נוספים בעולם; מסיאול ועד ניו זילנד.
האלבום השני של טרנר “Single & In Love”, שהופק על ידי המתופף זוכה הגראמי, יוליסס אוונס ג’וניור, זכה לשבחי המבקרים.
צ’ארלס הוא סולן להקת Charles Turner & Uptown Swing , מלמד בבית הספר האמריקאי למוזיקה מודרנית בפריז ונותן כיתות אמן באוניברסיטאות כמו  NYU.
התשוקה של צ’ארלס היא להביא את הסווינג התוסס, הג’אז הוירטואוזי והרוח של הארלם למאזינים רבים ככל האפשר!

בילי אקסטיין 1914 – 1993 הוא אולי אמן הג'אז הכי מוכשר, בעל התעוזה הרבה ביותר אבל הכי פחות מפורסם. ההיסטוריה לא עשתה עימו חסד.
הוא חי בצילם של ענקים כמו פרנק סינטרה, לואי ארמסטרונג ובינג קרוסבי.

הוא היה נגן חצוצרה וטרומבון מהשורה הראשונה, הוא ניגן בגיטרה כתב שירים, היה לו ביג בנד משלו ומעל הכל – הוא היה זמר ג'אז בעל בס-בריטון קטיפתי.
הרפרטואר שלו כלל שירים מתקופת הסווינג, דרך הבי-בופ ועד שירי פופ מוכרים.
שיתף פעולה עם כל ענקי הג'אז החל מארך היינס, דיוק אלינגטון, תולוניוס מונק, שרה ווהאן ואירווינג ברלין.
הבלדות שלו (לדוגמא My Foolish Heart או Apologize או MISTY) נוגעות ללב ומרטיטות. הוא אהב את הליווי והעיבודים של התזמורות הגדולות, את הנוסטלגיה ועומק הקול.

הסקסופוניסט / קלרניתן / חלילן / מעבד / קומפוזיטור ומנצח אייל וילנר, יליד תל אביב, שעבר לניו יורק ב-2007 והינו בוגר הניו סקול היוקרתי.
הפך לאחד הקולות החדשים המובילים בסצנת הסווינג והביג בנד בניו יורק!
הקים את הביג בנד שלו בשנת 2008. מאז הספיקו להופיע ברבים מציוני הדרך החשובים בניו יורק כמו מועדון הג’אז Dizzy’s Club בלינקולן סנטר, Iridium Smalls ובימת הקיץ בסנטרל פארק. שני האלבומים הראשונים של הביג בנד זכו לביקורות נלהבות ולעמידה איתנה בראש מצעד הג’אז של הרדיו בארה”ב ובקנדה. הביג בנד של אייל וילנר שיתפו פעולה עם כמה מאגדות הג’אז הגדולות של העידן הנוכחי,
כולל המאסטרים של הג’אז Frank Wess, Jimmy Heath, Jimmy Owens והפסנתרן Junior Mance.

בהשתתפות:
צ'ארלס טרנר שירה (ניו יורק)
אייל וילנר סקסופון, חליל וקלרינט (ניו יורק)
יונתן קוזלובסקי חצוצרה
יונתן פלד טרומבון
קטיה טובול פסנתר
רם ארז בס 
יונתן רוזן תופים

סרטונים נוספים בקטגוריה

תזמורת הביג בנד חיפה - מארחת את אמני הג'אז מאיטליה במופע קרנבל בוונציהמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורמחווה לבן וובסטר ואוסקר פיטרסוןחמישיית הגאז הישראלית - קול פורטרהג'אז בהרמוניה -  חכה עד עכשיו - דימה גורליק טריו (פולין-ישראל- הונגריה)מופע מחווה לג'ניס ג'ופלין - Jam & Joplin ​ג'אז בקאנטרי גורן גולדשטיין - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהLady Blues and Rock & Rollג’אז ברזילאי – השמש של ברזילבמחווה לבני גודמן ובילי הולידיי - ג'אז חם 2024ימי הרדיו של שנות ה-30 - ג'אז חם 2024נשות הסווינג של שנות השלושים - ג'אז חם 2024