לוח הופעות- גלינה, בוריס וקטיה ויחנסקי – הדייטים הנדירים האלהגלינה, בוריס וקטיה ויחנסקי - הדייטים הנדירים האלה

קרדיט לתמונה: בוריס ואיחנסקי

גלינה, בוריס וקטיה ויחנסקי - הדייטים הנדירים האלה

משך: שעה וחצי

גלינה, בוריס וקטיה ויחנסקי הם שלישייה משפחתית ייחודית, שנפגשת איתה, כמובן, תביא עונג אמיתי לציבור הבחנה.
בוריס הוא מחברם של שירים ליריים ושובבים רבים שנכללו זה מכבר בקלאסיקה של הז'אנר, משורר רומנטי, מלחין, מתרגם מכמה שפות, וכן כתב רבות לתיאטרון, לקולנוע, לטלוויזיה ולרדיו. דואט עם גלינה, מוזיקאית מקצועית ובת זוג רגישה, הוא סימביוזה מדהימה של אנשים בעלי דעות דומות, שבה השירים של בוריס מקבלים צליל חדש לגמרי. הרקורד של האנסמבל כולל הופעות ארוכות טווח כסולנים של החברה הפילהרמונית הממלכתית בלארוס וחתני פרסים בפסטיבלים היוקרתיים ביותר. יחד עם גלינה ובוריס, בתם קטיה על הבמה כבר שנים רבות – זמרת רב-ז'אנרית מוכשרת, מבצעת בחום ובנשמה שירים בשפות רבות, מאנגלית עתיקה ועד עברית.
התוכנית כוללת שירים מקוריים של בוריס ומיטב הדוגמאות לכתיבת שירים עולמית, כולל שאנסון צרפתי, שירים ביידיש ובעברית בתרגומים פיוטיים לרוסית. ובנוסף – מנה נאה של רומנטיקה חסרת מעצורים, אינטונציה סודית ואירוניה עדינה, שימושית מאוד בזמנים הקשים אך המעניינים שלנו.
תבוא, זה יהיה קסום!

בכל זאת אינני נפרדבחזרה לעונת התפוזיםגיא מינטוס טריו - MixtapeNotre Dame to Broadwayלהקת צ’יקרליה – חגיגת מוזיקה צוענית ובלקניתהגבעטרון מארחים את טוביה צפירערב התרמה של מוזיקת פאנק - Sparky Funkyסימפונט רעננה והביטלז'רמי קלינשטייןמסע כליזמרים מסביב לעולםיוני פוליקר והסופלאקיס - מופע יווניבין ברודווי לשאנז-אליזהצימוקים ושקדיםתמר שאוקי - מארחת את שוקי ודורית כמו בסלון בביתמחווה לשירי אלונה טוראל - בשביל אל הבריכותהנשים של נתן אלתרמן - את הלילה שלך מרגיעיםירדנה ארזי ואודיה קורן - עושות שורשיםבועז כהן - נוסטלגיה ישראליתאנסמבל בועז רגב - אדמה ורוחברחוב הנשמות הטהורות