לוח הופעות- גלי אלון – מניפהגלי אלון – מניפה

קרדיט לתמונה: אלה ברק

גלי אלון – מניפה

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות
גלי אלון פועלת מעל שני עשורים בסצנת המוזיקה המקומית. היא התחילה כזמרת ג'אז מבטיחה שכבר בימיה כסטודנטית בבי"ס "רימון" הופיעה עם נגני הג'אז המובילים בארץ, בפסטיבלים ועל הבמות הכי גדולות. לקראת גיל שלושים, גלי פנתה לכתיבה והיום היא זמרת יוצרת, כשמאחוריה שלושה אלבומים עטורי שבחים ושיתופי פעולה עם מוזיקאים ומוזיקאיות מכל מיני עולמות וז'אנרים.

אחרי שהוציאה את אלבומה המהפנט "קמט דאגה", גלי עובדת בימים אלה על אלבום רביעי הממשיך להתבונן בעיניים פקוחות על החיים עצמם, בכנות, בישירות ובהומור נקרא "מניפה" והוא מורכב כולו משיתופי פעולה עם אמנים ומפיקים שונים, ביניהם גילברט ברויד, אור אדרי, שקל, ניר שלמה וגדי פטר.
כל שיתוף פעולה ב"מניפה" יוצר זווית חדשה בהפקה המוזיקלית וכל שיר מקבל גוון ייחודי משלו. את ההופעה החדשה והסוחפת השיקה גלי בפסטיבל הפסנתר השנתי במוזיאון תל אביב וכעת היא ממשיכה לטור ברחבי הארץ.

בהופעה, גלי ולהקתה מבצעים את השירים החדשים לצד שירים מאלבומיה הקודמים (כולל "סרט", "לא מה שהבטיחו לך", "מדברים על זה" ועוד) בעיבודים אקוסטיים וזוויתיים לבס, גיטרה, מכונת תופים וחצוצרה, כשבמרכזם נגינת הפסנתר הרגישה של גלי שמלווה את קולה הייחודי והחודר. 

גלי אלון: שירה ופסנתר
גדי פטר: בס ומכונת תופים
ניר שלמה: גיטרות
עידית מינצר: חצוצרה 

סרטונים נוספים בקטגוריה

סווינג ברוח הג'אז המסורתי של שנות ה-30 וה-40Joe Cocker Tribut Projectרביעיית רוברט אנצ'יפולובסקי - מחווה לדיוק אלינגטון 125 - In Mellow Toneחמישיית ג'ייסון רוזנבלט - מי יודע?מחווה לרביעיית דייב ברובק - לני סנדרסקי 4tetהרכב ג'אז - Nigun QuartetNashville Outlawsלילות הוואנה - מועדון שבלולמחווה למלחיני הג'אז היהודיםשלישיית בניהו אשכנזיNani Sings Ninaקונצרט - קטיפה שחורהאנדי ווטס ויהודה עדר - מתמוז ועד דילןAndy Watts & Blues on Fireמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורג’אז ברזילאי – השמש של ברזילתזמורת הביג בנד חיפה  מארחת את דניס סדוב - מופע שירים ב-7 שפותמחווה לשלישיית אוסקר פיטרסון - The Trioמסיבת הסווינג בהארלם - פסטיבל ניו אורלינס 2024פסגת הסקסופון - פסטיבל ניו אורלינס 2024