לוח הופעות- ד"ר גוסטב מייסלס – אינשטיין הגאון שחלם להבין את היקוםד

קרדיט לתמונה: אלי כהן

ד"ר גוסטב מייסלס - אינשטיין הגאון שחלם להבין את היקום

משך: שעה וחצי

בין חזון למציאות, אנשי חזון ששינו את ההיסטוריה האנושית – אינשטיין הגאון שחלם להבין את היקום 
תורת היחסות אותה הגה שינתה את כל אשר היה ידוע עד אז על טיבם של הזמן, המרחב, המסה, התנועה וכוח המשיכה. שמו הפך למילה נרדפת לגאונות.
מרצה  ד"ר גוסטב מייסלס

מתוך סדרת ההרצאות: בין חזון למציאות אנשי חזון ששינו את ההיסטוריה האנושית

על הסדרה: אנשי ונשות החזון רואים את העתיד, לעיתים דורות לפני האחרים ופועלים להגשמתו. נכיר כמה מהדמויות שהשפיעו על התפתחות החברה האנושית בתחומים שונים. הרמב"ם ובני דורו המוסלמים והנוצרים, ז'ול ורן הסופר שחזה את העולם הטכנולוגי, תומס אדיסון שפתח את עידן החשמל, אלברט איינשטיין הגאון שחלם להבין את היקום, ביל גייטס וסטיב ג'ובס כוכבי המהפכה הדיגיטלית ועוד.

סרטונים נוספים בקטגוריה

הכתב העברי ביצירות אמנות - מרצה דסבין יעקובוביץ - סמלים של רפובליקת צרפת – היסטוריה ותרבותאיני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 7איני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 8איני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 5איני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 6סבין יעקובוביץ  - רקדניות בפריז במאה ה-19 בלרינות וקאן-קאןסבין יעקובוביץ - ילדים קטנים, הגיבורים הקטנים של פריזסבין יעקובוביץ - פריז תחת הכיבוש הנאצידדדהשיחה שבמוזיקה עם טל בן-אורהמוזיקה של מוצרט כביטוי לחיים עם טל בן-אורתרפמבצע ביעור חמץ - מרצה יגאל גרייברדר יוסי חלמיש - אובדן ופרידהדדד