לוח הופעות- ד"ר יוסי חלמיש – חשיבה ניהוליתד

קרדיט לתמונה: רמון ולמן

ד"ר יוסי חלמיש - חשיבה ניהולית

משך: שעה וחצי

לחשוב בגדול – חשיבה ניהולית
האזור המסקרן ביותר במוח, לדעת חוקרי מוח רבים, הינו האזור הקדמי ביותר במוח העליון המשמש כמנהל הראשי. תהליכי העיבוד והחשיבה באזור זה הם רבים ומגוונים ותפקידם הוא לאפשר ל"תזמורת המוחית" לנגן בהרמוניה, ב"מזג אוויר נאה" אך גם ב"שעת סערה". גם אם במהלך חיינו לא ניהלנו חברה בת אלפי עובדים, בכל רגע ורגע המנהל המוחי שבנו שולט על אלפי תפקודים מוחיים הפועלים בבת אחת. איך ניתן לייעל את עבודתו של המנהל המוחי?
איך ההבנות מתחום הניהול בחקר המוח עשויות לתרום לתחום הניהול בעולם העסקי?
מרצה ד"ר יוסי חלמיש, רופא וחוקר מוח

מתוך סדרת ההרצאות«לחשוב בגדול» 8 מפגשים בסדרה
על סדרה: נפנה את הזרקור לכיוון החשיבה – התפקוד המוחי המסתורי והחשוב ביותר. נכיר מגוון צורות חשיבה שונות ונקבל כלים מעשיים לקידום יכולות החשיבה בחיי היומיום.

סרטונים נוספים בקטגוריה

https://www.youtube.com/watch?v=null

מדד חדדערב ספרות - הפיצוצייה שהשתגעה של יוני להב - תיאטרון הסימטההכתב העברי ביצירות אמנות - מרצה דאיני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 7איני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 8איני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 5איני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 6סבין יעקובוביץ  - רקדניות בפריז במאה ה-19 בלרינות וקאן-קאןסבין יעקובוביץ - ילדים קטנים, הגיבורים הקטנים של פריזסבין יעקובוביץ - פריז תחת הכיבוש הנאצידדדהמוזיקה של מוצרט כביטוי לחיים עם טל בן-אורתרפמבצע ביעור חמץ - מרצה יגאל גרייברדר יוסי חלמיש - אובדן ופרידהדדד