לוח הופעות- ד"ר יוסי חלמיש – חשיבה ניהוליתד

קרדיט לתמונה: רמון ולמן

ד"ר יוסי חלמיש - חשיבה ניהולית

משך: שעה וחצי

לחשוב בגדול – חשיבה ניהולית
האזור המסקרן ביותר במוח, לדעת חוקרי מוח רבים, הינו האזור הקדמי ביותר במוח העליון המשמש כמנהל הראשי. תהליכי העיבוד והחשיבה באזור זה הם רבים ומגוונים ותפקידם הוא לאפשר ל"תזמורת המוחית" לנגן בהרמוניה, ב"מזג אוויר נאה" אך גם ב"שעת סערה". גם אם במהלך חיינו לא ניהלנו חברה בת אלפי עובדים, בכל רגע ורגע המנהל המוחי שבנו שולט על אלפי תפקודים מוחיים הפועלים בבת אחת. איך ניתן לייעל את עבודתו של המנהל המוחי?
איך ההבנות מתחום הניהול בחקר המוח עשויות לתרום לתחום הניהול בעולם העסקי?
מרצה ד"ר יוסי חלמיש, רופא וחוקר מוח

מתוך סדרת ההרצאות«לחשוב בגדול» 8 מפגשים בסדרה
על סדרה: נפנה את הזרקור לכיוון החשיבה – התפקוד המוחי המסתורי והחשוב ביותר. נכיר מגוון צורות חשיבה שונות ונקבל כלים מעשיים לקידום יכולות החשיבה בחיי היומיום.

סרטונים נוספים בקטגוריה

https://www.youtube.com/watch?v=null

עמית סגל - הרצאהסיציליה אי של שפיותרותם גרוסמן - מי רוצה להכיר את עוזר הבינה המלאכותית המושלם?הכתב העברי ביצירות אמנות - מרצה דאיני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 8סבין יעקובוביץ - פריז תחת הכיבוש הנאצידמבצע ביעור חמץ - מרצה יגאל גרייברדדדעולם בראי הקולנוע: השאיפה לאושר בעידן של משבר, מרצה סבין יעקובוביץעולם בראי הקולנוע - הבהלה לזהב - מרצה דני ינאיעולם בראי הקולנוע: תחיית המורשת האבוריג'ינית באוסטרליה, מרצה רוני ינובסקימשה ויציאת מצרים - מרצה ד