לוח הופעות- ד"ר קרן אור חן: ארווין יאלום – שלימד אותנו טיפול מהוד

קרדיט לתמונה: דודו כוהן

ד"ר קרן אור חן: ארווין יאלום – שלימד אותנו טיפול מהו

משך: שעה וחצי

החיים… לא מה שסיפרו לנו – הפסיכולוגיה בשירות היומיום – ארווין יאלום – שלימד אותנו טיפול מהו
המטפל לפי יאלום הוא חבר למסע משותף. הוא עצמו אף נוהג לבקר בבתיהם של מטופליו. הדבר החשוב ביותר בעיניו הוא מי אתה כשאתה בא לטפל במישהו. יאלום טוען שהאלמנט החשוב ביותר שמטופלים מייחסים לטיפול, הוא אישיותו של המטפל, יכולת ההכלה שלו, דמיון, יצירתיות, כנות, איכפתיות והחום והתמיכה שהוא מפגין.
מרצה ד"ר קרן אור חן, מרצה בכירה, אוניברסיטת חיפה, בתחומי הפסיכולוגיה השונים.

מתוך סדרת ההרצאות«החיים… לא מה שסיפרו לנו – הפסיכולוגיה בשירות היומיום» –  8 מפגשים בסדרה.

על סדרה: החיים לא תמיד מסתדרים כפי שהיינו רוצים. אף על פי שכולנו חופשיים לבחור את המסלול, לרוב אנחנו מטיילים בשבילים שסללו אחרים. זה מדאיג אותנו, לעתים אף מדיר שינה מעינינו. אבל היכן לחפש את אותם ספרי הדרכה, את מתכוני האושר? מדריך קצר ולא מחייב לשמונה שבילים במסע שקוראים לו "חיים".

סרטונים נוספים בקטגוריה

עמית סגל - הרצאהסיציליה אי של שפיותרותם גרוסמן - מי רוצה להכיר את עוזר הבינה המלאכותית המושלם?הכתב העברי ביצירות אמנות - מרצה דאיני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 8סבין יעקובוביץ - פריז תחת הכיבוש הנאצידמבצע ביעור חמץ - מרצה יגאל גרייברדדדעולם בראי הקולנוע: השאיפה לאושר בעידן של משבר, מרצה סבין יעקובוביץעולם בראי הקולנוע - הבהלה לזהב - מרצה דני ינאיעולם בראי הקולנוע: תחיית המורשת האבוריג'ינית באוסטרליה, מרצה רוני ינובסקימשה ויציאת מצרים - מרצה ד