לוח הופעות- ד"ר קרן אור חן: אריך פרום – שלימד אותנו לאהובד

קרדיט לתמונה: דודו כוהן

ד"ר קרן אור חן: אריך פרום – שלימד אותנו לאהוב

משך: שעה

החיים… לא מה שסיפרו לנו – הפסיכולוגיה בשירות היומיום – אריך פרום – שלימד אותנו לאהוב
"ישאל כל אדם את עצמו כמה בני אדם אוהבים באמת ובתמים, הכיר מעודו". אריך פרום טוען שרוב בני האדם יודעים שאהבה היא גורם מרכזי בחייהם, אך אינם מעלים על דעתם שהיא מיומנות נרכשת. ב"אמנות האהבה" מלמד פרום כי האהבה על סוגיה השונים היא התשובה היחידה לקיום האנושי.
מרצה ד"ר קרן אור חן, מרצה בכירה, אוניברסיטת חיפה, בתחומי הפסיכולוגיה השונים.

מתוך סדרת ההרצאות: «החיים… לא מה שסיפרו לנו – הפסיכולוגיה בשירות היומיום» –  8 מפגשים בסדרה.

על סדרה: החיים לא תמיד מסתדרים כפי שהיינו רוצים. אף על פי שכולנו חופשיים לבחור את המסלול, לרוב אנחנו מטיילים בשבילים שסללו אחרים. זה מדאיג אותנו, לעתים אף מדיר שינה מעינינו. אבל היכן לחפש את אותם ספרי הדרכה, את מתכוני האושר? מדריך קצר ולא מחייב לשמונה שבילים במסע שקוראים לו "חיים".

סרטונים נוספים בקטגוריה

מדד חדדערב ספרות - הפיצוצייה שהשתגעה של יוני להב - תיאטרון הסימטההכתב העברי ביצירות אמנות - מרצה דאיני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 7איני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 8איני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 5איני עבאדי - אסלאם שלא הכרתם - הרצאה מס' 6סבין יעקובוביץ  - רקדניות בפריז במאה ה-19 בלרינות וקאן-קאןסבין יעקובוביץ - ילדים קטנים, הגיבורים הקטנים של פריזסבין יעקובוביץ - פריז תחת הכיבוש הנאצידדדהמוזיקה של מוצרט כביטוי לחיים עם טל בן-אורתרפמבצע ביעור חמץ - מרצה יגאל גרייברדר יוסי חלמיש - אובדן ופרידהדדד