לוח הופעות- הדרנים של סימפאניהדרנים של סימפאני

קרדיט לתמונה: אלקס מלקין

הדרנים של סימפאני

משך: שעה וחצי

הרכב SymFunny, בו לוקחים חלק נגנים מהתזמורת הסימפונית חיפה, כמו כל המוזיקאים בישראל, השתתף בקונצרטים רבים בהתנדבות בארבעת החודשים האחרונים.
הם נסעו לקיבוצים בהם השתכנו מפונים מדרום וצפון הארץ, ניגנו במרכזי ערים ואף בחופי הים וזאת כדי להעלות את המורל של אזרחי ישראל.

המופע יעלה על הבמה את מה שהנגנים עושים הכי טוב: להעניק לקהל מוזיקה ושמחה.
תכנית "ההדרנים" של סימפאני מורכבת מהיצירות המעניינות והווירטואוזיות ביותר המבוצעות כהדרנים על ידי אמנים ותזמורות. 
המופע יכלול סולואים נוצצים המבוצעים על ידי מיטב המוזיקאים בארץ, שילוב סגנונות מוזיקליים בהם אופרה, מוזיקה קלאסית, ג'אז ואפילו רוק, רגעי קסם מלהיבים מיצירות מאת  מוצרט, ויוואלדי, צ'ייקובסקי, שופן וגם גרשווין, אנדרסון פיאצולה. 
כל יצירות המופת הללו יוצגו בהומור מוזיקלי עדין, שיהפוך את המופע למופע אינטראקטיבי מלהיב, מרתק וחווייתי.

בכל זאת אינני נפרדבחזרה לעונת התפוזיםגיא מינטוס טריו - MixtapeNotre Dame to Broadwayלהקת צ’יקרליה – חגיגת מוזיקה צוענית ובלקניתהגבעטרון מארחים את טוביה צפירערב התרמה של מוזיקת פאנק - Sparky Funkyסימפונט רעננה והביטלז'רמי קלינשטייןמסע כליזמרים מסביב לעולםיוני פוליקר והסופלאקיס - מופע יווניבין ברודווי לשאנז-אליזהצימוקים ושקדיםתמר שאוקי - מארחת את שוקי ודורית כמו בסלון בביתמחווה לשירי אלונה טוראל - בשביל אל הבריכותהנשים של נתן אלתרמן - את הלילה שלך מרגיעיםירדנה ארזי ואודיה קורן - עושות שורשיםבועז כהן - נוסטלגיה ישראליתאנסמבל בועז רגב - אדמה ורוחברחוב הנשמות הטהורות