לוח הופעות- הווירטואוזים של קייב



הווירטואוזים של קייב
הווירטואוזים של קייב
הווירטואוזים של קייב
הווירטואוזים של קייב
הווירטואוזים של קייב

משך: שעה וחצי, כולל הפסקה

התזמורת הפופולרית והמפורסמת "הווירטואוזים של קייב" מגיעה לישראל! 
"הווירטואוזים של קייב" היא אחת התזמורות הידועות והפופולריות בעולם. מאז היווסדה ב-2016  הספיקה התזמורת לערוך מאות קונצרטים באוקראינה, ישראל, ספרד, איטליה, אזרבייג'ן, שוויץ וצרפת. 
פעם אחר פעם מגיע הקהל למופעי התזמורת בזכות ביצועים מקצועיים  ומרשימים במיוחד, רפרטואר עשיר, מגוון וגישה חדשנית. 
המנצח הראשי והמנהל האמנותי של התזמורת דמיטרי יבלונסקי הוא צ'לן ומנצח בעל שם עולמי. יבלונסקי היה מועמד לפרס גראמי, מופיע בפסטיבלים יוקרתיים ועל מיטב הבמות בעולם כמו הקרנגי הול בניו יורק, לה סקאלה במילאנו ולה לובר בפריז. 
"הווירטואוזים של קייב" הוציאו לאור שבעה תקליטים בשיתוף פעולה עם המותג  Naxos Records. תקליט מוזיקה קאמרית עם יצירות של ולנטין סילבסטרוב בביצוע הפסנתרנית אירינה סטארודוב היה מועמד לפרס התחרות Classical Music Awards 2018. 
מוזיקאים מפורסמים מופיעים עם "הווירטואוזים של קייב": שלמה מינץ (כינור), אוקסנה יבלונסקי (פסנתר) , פרחד בדלביילי (פסנתר) כמו גם כוכבי על בתחום המוזיקה הפופולרית – נינו קטמדזה, בוריס גרבנשיקוב, טינה קרול, ג'מאל ועוד. 
"הווירטואוזים של קייב" הינו הרכב מיוחד שהצליח לבנות סגנון ביצוע יוצא מהכלל  המתאפיין בססגוניות מוזיקלית, בהקפדה על כל פרט ובאהבה גדולה לקהל המאזינים.
 
מנצח ראשי ומנהל מוזיקלי – דמיטרי יבלונסקי
מלחין אורח – אלכסיי שור
יועץ אמנותי – ג'וליאנו מצקנטה

   
תוכנית הקונצרט: 
A. Vivaldi – Concerto for 2 cellos , in G-minor RV531
Soloists: Dmitry Yablonsky, Yuri Pogoretsky
Alexey Shor – Movement 2 from “Cello Concerto in F” and orchestra
V. Silvestrov – The Messenger 1996
E. Grieg – Holberg Suite
Intermission
F. Kreisler – Liebesleid, Schon Rosmarin, Liebesfreud
M. Skoryk – Spanish Dance
I. Albeniz – Tango
C. Gardel – Por Una Cabeza
Leroy Anderson – Fiddle-Faddle, Arietta, Polka Pizzicato, Typewriter
 

סרטונים נוספים בקטגוריה

אגדה המוזיקלית לברי, בטהובן ופרוקופייב - הסדרה הקלאסית הגדולהגוונים עזים - קונצרט סיום העונה - התזמורת הסימפונית ירושליםקונצרט - דרכי אהבהשלישיית עתר בקונצרט אביבי לפסנתר כינור וצ'לוקסם הצ'לו - אנסמבל פינאלההקאמרטה הישראלית ירושלים - שמע תחינתיהקאמרטה הישראלית ירושלים - היידן והפסנתרהטוב ביותר של הקלאסיקות העולמיות - היצירות המוזיקליות הגדולות ביותרקאווילרה רוסטינה - תזמורת האופרה הקאמריתקונצרט מוזיקה קלאסית בביצוע רביעיית ציוןהקסם הצועני - מקהלת גתיתמונציה לבואנוס איירס - מופע מרתקקלסיקה וטנגותזמורת המהפכה - לנוע בלי לזוז 2024 - פנטזיה מוסיקליתשופן - מאסטרו גיל שוחטמטאור: אלכסנדר מלופייב התזמורת הסימפונית ירושליםהמופע השנתי של תזמורת הפסטיבלים הירושלמיתפרוקופייב, צ'ייקובסקי, לבריגריג וברוקנר  - התזמורת הסימפונית ראשון לציון