לוח הופעות- המוריסונס – מחווה לDoorsהמוריסונס - מחווה לDoors

קרדיט לתמונה: פטר ויט

המוריסונס - מחווה לDoors

משך: שעה וחצי

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

פתיחת הדלתות במועדון שבלול שעה לפני הזמן המצויין. שימו לב! המקומות נשמרים עד שעה לפני תחילת ההופעה (יש להגיע לקראת פתיחת שערים).

המוריסונס חרטו על דגלם לדבוק בצליל המקורי של הדלתות באדיקות ולהעניק ליושבים בציון חוויה פסיכדלית, עוצמתית מאין כמוה וייחודית. הסולן איתי יצחקי, עו"ד ונוטריון בישראל, פושט את הגלימה בלילות, הופך עורו ל"ליזרד קינג" ומעביר את המסר בכריזמטיות האופיינית לסולן הדלתות הגאון וחסר המעצורים, ג'ים מוריסון. ניב חובב, סולן להקת שליחי הבלוז וקלידן המוריסונס, נאמן באדיקות לצלילי ריי מנזרק.  אופיר קרמון או כפי שנהוג לכנותו "Mr. guitar man"  הנו רובי קריגר המשודרג, אודי קרמון אחיו נותן על התופים את אותה עוצמה של ג'ון דנזמור, המתופף האגדי של הדלתות ואברם מצליח הידוע בכינוי הקשוח "אבריימל'ה" ממלא באופן מושלם את תפקיד הבס אותו מילא קלידן הדלתות בהופעות. המופע הנו חוויה לכל אוהבי הדלתות באשר הם וכל אחד שצלילי שנות ה 60 המרוממים פורטים על מיתרי נפשו.

סרטונים נוספים בקטגוריה

עוזי פוקס - המופעאומהגומה - מופע מחווה לפינק פלוידביטלמניה - המגיקל בנד - חוגגים 60 לחיפושיות!מני בגר- 40 שנות רוקנ'רולמופע הצדעה - Live Aid