לוח הופעות- המנצחים LIVE – הקרנה בליווי תזמורת חיההמנצחים LIVE - הקרנה בליווי תזמורת חיה

קרדיט לתמונה: משה נחמנוביץ

המנצחים LIVE - הקרנה בליווי תזמורת חיה

משך: שעה ו-20 דקות

האירוע מתאים לגילאי 12+

אירוע התרמה מרהיב ומרגש לעמותת "לוחמים לחיים". הקרנת יחידה מסוגה למיוזיקל המדובר של השנה בליווי תזמורת חיה של 30 נגנים ובנוכחות השחקנים והיוצרים.

מיוזיקל ישראלי מקורי ומרגש בהשראת סיפורים אמיתיים. ישראל של 1967 מסוחררת מאופוריית הניצחון של מלחמת ששת הימים, אלה הם גם ימי תהילתה של נטע אגמון, שעזבה את קיבוץ נצר סירני ועברה לתל אביב כדי להגשים חלום ולהפוך לשחקנית מפורסמת. אך בעוד היא נישאת על גלי ההערצה, היא מתקשה לזהות את אהוב ליבה שחזר אדם אחר מהמלחמה ואת חבריה שחלומותיהם התנפצו לעד.
"A STAR IS BORN" במפגש רלוונטי מאי פעם עם המציאות הישראלית.
 
הקרנה מרגשת וראשונה מסוגה. כל הרווחים קודש לעמותה "לוחמים לחיים" התומכת בחיילים וחיילות פוסט טראומתיים.
  
שחקנים: דניאל ליטמן, יעל שטולמן, עמית פרקש, ידין גלמן, דור הררי, נועם שנהב, יואב רוטמן ועוד.
 
במאי: אלירן פלד
מנצח: צבי כרמלי
תזמורת הקאמרית

מסע כליזמרים מסביב לעולםיוני פוליקר והסופלאקיס - מופע יווניבין ברודווי לשאנז-אליזההאוריינט אקספרס מערב פוגש מזרח - מופע מוסיקלי משולב ומרתקשלכן, שולה חןצימוקים ושקדיםתמר שאוקי - מארחת את שוקי ודורית כמו בסלון בביתניגונים לעד - במסגרת פסטיבל למוסיקה יהודית אנגל-פאראד - הרכב ווקאלי ירושלימימחווה לשירי אלונה טוראל - בשביל אל הבריכותהנשים של נתן אלתרמן - את הלילה שלך מרגיעיםירדנה ארזי ואודיה קורן - עושות שורשיםירמי קפלן עושה אלטון ג'וןנוסטלגיה ישראליתאנסמבל בועז רגב - אדמה ורוחNew Orleans Camelsברחוב הנשמות הטהורותברוח הבלקן חגיגה צועניתאהבה ממבט ראשון - מופע מחווה לאריק אינשטייןמירי מסיקה - מופע ולנטייןקונצרט - זיקוקים מוסיקליים