לוח הופעות- הנסיך הקטן – מרכז נא לגעתהנסיך הקטן - מרכז נא לגעת

קרדיט לתמונה: רדי רובינשטיין

הנסיך הקטן - מרכז נא לגעת

משך: 50 דקות

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 5 ומעלה

מפיק: מרכז נא לגעתרשימת הופעות

הנסיך הקטן יוצא למסע בין כוכבים בחיפוש אחר חבר. בדרך הוא פוגש דמויות משונות ומצחיקות ומגלה שלא תמיד קל ליצור קשר ולהבין זה את זה. תוך כדי חוויות מרתקות וסיפורים מעניינים, לומד הנסיך הקטן את המשמעות של חברות, נאמנות ואהבה.
הנסיך והדמויות מגולמים על ידי שני שחקנים חירשים באמצעות שפת הסימנים הישראלית. ההצגה מונגשת על ידי פסקול עם שחקנים מוקלטים.

אנחנו מזמינים הורים וילדים להפליג יחד על כנפי הדמיון אל עבר עולמות מופלאים וכוכבים רחוקים!
מחזה ובימוי יערה רשף נהור
מוזיקה מקורית ופס קול שחקנים אפי שושני
עיצוב במה ואביזרים פרידה שהם
עיצוב תלבושות אלה קולסניק
ייצור אביזרים נטליה קוטסר
עיצוב תאורה זיו וולושין
עיצוב תנועה אור משיח
ייעוץ בתרבות חירשת אלה אוחוטין
עוזרת במאית ומתורגמנית בתיה אזוגי
שחקנים מוקלטים ניר רון ושיר סייג

סרטונים נוספים בקטגוריה

יניב המגניב – משימה לגדוליםהאוצר מתחת לגשר - תיאטרון גשראלוף ישראל - סיפורו מעורר ההשראה של אורן סמדג'ה - תיאטרון השעה הישראליאוזו ומוזו מכפר קאקארוזו - תיאטרון השעה הישראלי - הצגה חדשה!פיטר פן - תיאטרון השעה הישראליטרזן ילד הטבע - המחזמר - תיאטרון השעה הישראלירון והעיפרון - הצגה ילדים לחנוכהעידן מעדן - משאלות של כוכביםונטו שואו - Vento showספר הג'ונגל המחזמרפרפר נחמד - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערבנעליו - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערהמלאך - תיאטרון בית ליסין - פסטיבל ASSITEJכל אחד והמים שלו - תיאטרון הנפש - פסטיבל ASSITEJשלושת המוסקטרים - תיאטרון המדיטק - פסטיבל ASSITEJלהפליג על תפוזים - תיאטרון פיזיו ארט - פסטיבל ASSITEJשומעת אותך - תיאטרון ארצי - פסטיבל ASSITEJהסוד של סבא אפריים - תיאטרון המדיטק - פסטיבל ASSITEJהחלילן מהמלין - תיאטרן ארצי - פסטיבל ASSITEJהמזיענים - תיאטרון דוואי - פסטיבל ASSITEJ