לוח הופעות- הצגת ילדים – ליעלי יש חווההצגת ילדים - ליעלי יש חווה
הצגת ילדים - ליעלי יש חווה
הצגת ילדים - ליעלי יש חווה

משך: 45 דקות

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 3 ומעלה

הצגה מקורית לגיל הרך נכתבה בהשראת השיר 'לדוד משה הייתה חווה' מיועדת לגיל שנתיים ומעלה. ההצגה נוגעת בדיוק וברגישות במצבים וסיטואציות מחיי היום-יום של הילדים: חברות, עצמאות, הקשבה, תסכול ואי הסכמה.
בהצגה יעלי משחקת בפינת הקוביות שבגן הילדים, ובתוך ארגז המשחקים היא מוצאת ערמת בובות של חיות.
יעלי מצרפת קובייה לקובייה ובונה לחיות חווה משלהם. אך פתאום… הבובות מתעוררות לחיים ואז לפרה לאה עולות מחשבות שונות, פנחס התרנגול לא רוצה לאכול, לרוחל'ה הכבשה יש תלונות, שירלי הסוסה מתביישת לדהור וזריזי הכלב… רגע, איפה הוא? לאן הוא נעלם?
יעלי מגלה שזה מ-מ-ש לא פשוט לטפל בכל החיות, אבל עם קצת דמיון חשבה, יהיה שמח ומעניין בחווה.
 
נורית גרנוב, עו"ס קלינית, התמחות בטיפול בגל הרך:
"ההצגה מאפשרת לילדים להזדהות עם השחקנית ומסייעת להם להתמודד עם מצבים שונים כשהם נתקלים בהם בעצמם. ההצגה יוצרת מפגש והכרות עם עולם החיות והרגשות, באופן נגיש לילדים ובגובה העניים.
התפאורה החכמה, הטקסט המדויק, הבובות המרהיבות והמשחק המקצועי גורמים לילדים
להיות חלק מעולמה של יעלי ולחוות יחד אתה  את החוויה. הצגה איכותית מומלצת בחום"

כתיבה ובימוי: ניר טל.
משחק והפעלת בובות: נעה אברמובסקי.
עיצוב בובות ותפאורה: אופיר צויבל.
מוסיקה: דניאל וייס.
יעוץ מקצועי לגיך הרך:  נורית גרנוב.
תודה לאביטל מנור-פלג.
מלים לגרסא העברית "לדוד משה היתה חווה" נכתבו על ידי אברהם ברושי.

 

סרטונים נוספים בקטגוריה

האריה הרעמתן והג'ירפה גם - תיאטרון הקיבוץיום הקומדיה דלארט'ה - הצגות ילדים - תיאטרון הסימטהלאסי - תיאטרון המדיטקאיה פלוטופסטיבל אביב להצגות ומופעי ילדים - חנן הגנןספר הג'ונגל המחזמרכיפה אדומה - תיאטרון הילדים הישראלינסיך מצריםהכפר הברזילאי של קוגומלו - פסח 2024פנקס זעיר - תיאטרון תמונעסבתא סורגת - תיאטרון תמונעכובע קסמים - שעת סיפור - תיאטרון הילדים הישראלי - המקום המושלם לקטנטנים!דובי לא לא - תיאטרון הילדים הישראליD.N.A - מיומנה לכל המשפחה במופע חדש - מופעי פסח 2024קסם של דוד - הדוד חייםיציאת מצרים - בכיכובו של יובל המבולבל פסח 2024טררם - מביאים את האורמיקי – עכבר העירמסעות אודיסאוס - תיאטרון גשר - הצגת חנוכה לילדיםהאוצר מתחת לגשר - תיאטרון גשר - הצגת חנוכה לילדים