לוח הופעות- הרכב ג'אז SAPAהרכב ג'אז SAPA

קרדיט לתמונה: יואל לוי

הרכב ג'אז SAPA

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 13:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות

משתתפים:
ניצן ציפרוני – בנגו
אלעד טל – חצוצרה ושירה 
בני מסטרמן – קלרינט וסקסופון
דניאל הרלב – קונטרה בס

 SAPA הוא הרכב ג'אז המתמחה במוזיקה המסורתית של העיר ניו אורלינס, ווקאלית ואינסטרומנטלית.
בכל הופעה של SAPA תמיד נשמרת התחושה האינטימית של הופעה בג'אז בר אמריקאי Ш של פעםШ – בין אם בתקשורת עם הקהל, או בכימיה בין חברי ההרכב במהלך המופע, ההופעות של SAPA תמיד מרגישות כמו חוויה מעשור אחר. 
ההרכב נולד מתוך הרצון של חברי הלהקה לחקור יחד את המוזיקה המיוחדת של ניו אורלינס, ללמוד לעומק את השפה והסגנון, ובעיקר לנגן ולאלתר ביחד – הכל על הספה הכחולה ביפו, בדירתו של אחד מחברי ההרכב. ממפגשים ספונטניים ההרכב הלך והתגבש, קרם עור וגידים, והתחיל להופיע.
כיום ההרכב מופיע בבתי קפה, יקבים, מסיבות סווינג ועוד שלל אירועים כולל בחו"ל, והנה סופסוף מגיעים לשבלול. 

חגיגות ג'אז בניו אורלינסשמיניית רם ארז עם הזמרת שרלוט סטוררSecond OpinionTrio Lazer Lloydמחווה לצ'יק קוריאה -  קליין-שטרן 4tetNaama (NY) Quartetאנדי ווטס ויהודה עדר - מתמוז ועד דילןמחווה לדני טיבריןסטרייסנד - קולה של ברודוויאהרלה קמינסקי מארח  - מחווה למיילס דיוויסנשיקה צרפתית בסגנון סווינגמופע סיום הפסטיבל- פסטיבל לטינו אמריקה 2024מיסה קריאולה Navidad Nuestra - פסטיבל לטינו אמריקה 2024Black Samba - תזמורת קרנבל אפרו-ברזילאית צבעונית! - פסטיבל לטינו אמריקה 2024הקצפת של קלפטון - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהתזמורת הביג בנד חיפה | מארחת את שלמה גרוניך במופע ג'אז וסימפטיהרון מגריל אורגן טריואופרה & טנגו - Operazione Tango - פסטיבל לטינו אמריקה 2024פסטיבל היובל של לאוניד פטשקה - 6:0 לטובתימחווה לאסטרוד ג'ילברטו - פסטיבל לטינו אמריקה 2024