לוח הופעות- ורדינון ביער הירוק – ההצגה פסח 2024!ורדינון ביער הירוק - ההצגה פסח 2024!
ורדינון ביער הירוק - ההצגה פסח 2024!
ורדינון ביער הירוק - ההצגה פסח 2024!
ורדינון ביער הירוק - ההצגה פסח 2024!
ורדינון ביער הירוק - ההצגה פסח 2024!

קרדיט לתמונה: רונן הרצוג

ורדינון ביער הירוק - ההצגה פסח 2024!

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 2 – 8

ורדינון כוכב הילדים מהטלויזיה בהצגה, מוזיקלית, מצחיקה ומרגשת אשר מעבירה מסר חשוב לכל מי שנמצא בקהל: אם נאמין בעצמנו נוכל להגשים כל חלום.
 
ורדינון מגיע אל היער הירוק ופוגש את כל החברים. לכל אחד מהם חלום משלו וורדינון מעודד את החיות להגשים את החלום שלהם למרות כל הקשיים בדרך, אך האם גם הם יעזרו לורדינון להגשים את החלום שלו?
הצגה מוזיקלית, חינוכית, ומצחיקה עד דמעות על חברות והגשמה עצמית אשר מעבירה מסר חשוב: תאמינו בעצמכם! חלומות נועדו בשביל שנגשים אותם.
ההצגה בהשתתפות הדמויות האהובות מסדרת הטלויזיה של ורדינון.
 

יהלי וסבא טסים לחלל - תיאטרון הסימטההצגת ילדים חדשה - רוי בוי ביער הסודיאגדות המלך שלמה ומלכת שבא - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערמלכת גלקסיה ורובוטי עמק - השומרים הבלתי מנוצחים של היקוםמסעות אודיסאוס - תיאטרון גשרמבשלים סיפור - התיאטרון שלנומשפחת ספיר - ההצגהיוסף וכתונת הפסים - מחזמר מרהיב לכל המשפחההמפתחות לקיץ של נופיקימיקי - האריה שאהב תותבודדי ובקבק - הצגה לילדיםקוגומלו - פסטיבל כוכבי הילדיםרוי בוי - פסטיבל כוכבי הילדיםאח מפח - מדיטק חולוןאלופת בצלות ואלופת שום - מדיטק חולוןשיר לשירה - תיאטרון הקיבוץשמוליקיפוד - שעת סיפור - תיאטרון הילדים הישראלי - המקום המושלם לקטנטנים!עולמה המופלא של מינירונן בארץ הסיפורים - התיאטרון שלנוחלומות של חתולים - התיאטרון שלנו