לוח הופעות- חגיגה של סול, פאנק וגוספל – פסטיבל ניו אורלינס 2024חגיגה של סול, פאנק וגוספל - פסטיבל ניו אורלינס 2024
חגיגה של סול, פאנק וגוספל - פסטיבל ניו אורלינס 2024
חגיגה של סול, פאנק וגוספל - פסטיבל ניו אורלינס 2024
חגיגה של סול, פאנק וגוספל - פסטיבל ניו אורלינס 2024
חגיגה של סול, פאנק וגוספל - פסטיבל ניו אורלינס 2024

קרדיט לתמונה: Repina Valeriya Shutterstock

חגיגה של סול, פאנק וגוספל - פסטיבל ניו אורלינס 2024

משך: שעה ו-20 דקות

מפיק: שמים – ארגון, ניהול והפקהרשימת הופעות

סול, פאנק וגוספל הם כולם סגנונות של שירה מהנשמה אך לא רק. הם קשורים זה בזה ולעיתים מתערבבים זה בזה. הם כולם נובעים מהמוסיקה שתחילתה בכנסייה השחורה של ראשית המאה העשרים. הם רוויים בקצב ובגרוב אשר מניע אותך בתנועה מתמדת. קולה של הזמרת Adi Wolf יוצא מהנשמה. היא מבטאת כל ניואנס בעומק רגשי עצום. זמרת נשמה אמיתית ברוחם של אריתה פרנקלין וריי צ'ארלס.

בין השירים שיבוצעו: Work Song , Hit The Road Jack , Black Mary ועוד.

הזמרת, הפזמונאית, השחקנית והציירת Ginea Adi Wolf במקור מברמודה, אח"כ מלונדון ואח"כ מגרמניה היא "The voice to be heard", כפי שכתב המגזין "L'Afritude".
היא שולטת בכל הניואנסים: בין קול רך כמשי להתפרצות של הר געש. המוזיקה זורמת ממנה באופן טבעי לחלוטין והיא עמוקה ורגשית עד עליזה ונינוחה להפליא.

היא השתתפה במספר רב של תפקידים מובילים בסרטים ומחזות זמר, כמו התפקיד הראשי של בילי הולידיי ב-The Billie Holiday Story או Jesus Christ Superstar ומביאה לבמה את הניסיון האמנותי רחב היריעה שלה, בקולה הייחודי ובביצועים מרשימים בין סול, בלוז, רוק וסווינג. ב-2012 היא שרה בטקס הפתיחה של אולימפיאדת לונדון בכיכר טרפלגר.

בהשתתפות:
Ginea Adi Wolf שירה (לונדון)
Jan Luley פסנתר (ברלין)
Jerome Etcheberry חצוצרה (פריז)
Roni Eytan מפוחית
Dean Tsur סקסופון
Ziv Grinberg  בס
Yoni Halevi תופים

סווינג ברוח הג'אז המסורתי של שנות ה-30 וה-40Joe Cocker Tribut Projectרביעיית רוברט אנצ'יפולובסקי - מחווה לדיוק אלינגטון 125 - In Mellow Toneחמישיית ג'ייסון רוזנבלט - מי יודע?מחווה לרביעיית דייב ברובק - לני סנדרסקי 4tetהרכב ג'אז - Nigun QuartetNashville Outlawsלילות הוואנה - מועדון שבלולמחווה למלחיני הג'אז היהודיםשלישיית בניהו אשכנזיNani Sings Ninaקונצרט - קטיפה שחורהאנדי ווטס ויהודה עדר - מתמוז ועד דילןAndy Watts & Blues on Fireמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורג’אז ברזילאי – השמש של ברזילתזמורת הביג בנד חיפה  מארחת את דניס סדוב - מופע שירים ב-7 שפותמחווה לשלישיית אוסקר פיטרסון - The Trioמסיבת הסווינג בהארלם - פסטיבל ניו אורלינס 2024פסגת הסקסופון - פסטיבל ניו אורלינס 2024