לוח הופעות- חוגגים 80 לנורית הירש – פרס ישראלחוגגים 80 לנורית הירש - פרס ישראל
חוגגים 80 לנורית הירש - פרס ישראל
חוגגים 80 לנורית הירש - פרס ישראל
חוגגים 80 לנורית הירש - פרס ישראל

קרדיט לתמונה: תמי שחם וגבריאל בהרליה

חוגגים 80 לנורית הירש - פרס ישראל

משך: שעה ו-40 דקות

פרס ישראל – חוגגים 80 לנורית הירש!
המוסיקה, הזוכים, הזיכרונות
 
חוגגים 80 לכלת פרס ישראל נורית הירש במופע מחווה לכלות וחתני פרס ישראל בזמר העברי.
 
הזמר הבינלאומי צחי סיטון (Isaac Sutton)  וטל ברגמן / תום כהן / גוני כנעני  (האופרה הישראלית) פוגשים את כלת פרס ישראל בזמר העברי – נורית הירש , למופע סוחף ומרגש הכולל את מיטב השירים והסיפורים אודות הכותבים, המלחינים והזמרים הישראלים, אשר יצירותיהם הפכו זה מכבר לנכסי צאן ברזל ולהמנונים במוסיקה הישראלית ולחלק בלתי נפרד מההיסטוריה של מדינת ישראל.

סיבוב הופעות ארצי בהיכלי התרבות!
המופע כלול ברפרטואר הקבוע של התיאטרון הלאומי הבימה.

 
המופע כולל את מיטב השירים של גדולי היוצרים והזמרים אשר זכו בפרס ישראל היוקרתי:
נורית הירש, נעמי שמר, אהוד מנור, סשה ארגוב, יוסי בנאי, הגשש החיוור ועוד…

רפרטואר הערב יכלול בין היתר את השירים הבאים שהפכו לקלאסיקה הישראלית:
פרח הלילך, אח יא רב, השוטר אזולאי, יש לי יום יום חג, כל הכבוד, לחיי העם הזה, ועוד…

פסנתר וניהול מוסיקלי: רביב לייבזירר
קונטרבס: רם ארז
תופים: הנרי ורד
 
הביקורות משבחות!
 
"מופע מוסיקלי נוסטלגי ומלהיב… במופע אין רגע דל. הוא מבדר מאד וסוחף. עצם העובדה שהמופע חולף ביעף, בנועם ובלהט המוסיקה הכובשת, הרי שזהו בידור במיטבו". (חיים נוי, הארץ).
 
"ערב של הנאה צרופה! רוצו!" (ציפי שוחט, הארץ).
 
"צחי סיטון, זמר בס בריטון מהטובים בארצנו, פרפורמר כישרוני וכריזמטי, אשר מצליח לסחוף ולהלהיב את הקהל בשירתו העוצמתית והיציבה ובאופן ההגשה שלו, אשר משלב משחק מדוד ומחושב היטב" 
(The Marker) .

"תשכחו לרגע את הפארקים והקיסריות, עזבו הכל, אם אתם מעריכים ואוהבים מוסיקה לשמה, אם אתם יודעים להעריך מבצעים מלוטשים ברמה בינלאומית, שריינו לעצמכם מופע עם זמר בס בריטון מהשורה הראשונה של המבצעים, בעל גוון קטיפתי בקולו, מעניק לקהל שעה וחצי מלאות, כולל דואטים מרהיבים ביופיים המוסיקלי. מדובר בשעה וחצי תמימות של עונג לאוזניים, עם שירים מצוינים, מתובלים בקטעי קישור המעלים חיוך ומשאירים טעם של עוד" (יובל אראל, כתב תרבות).
 
"ערב שמוגש באהבה ובכישרון מתפרץ… קול עמוק ומרגש… ערב מהנה ביותר ונוסך חיוכי קסם" (הבמה).
 

סרטונים נוספים בקטגוריה

בכל זאת אינני נפרדבחזרה לעונת התפוזיםגיא מינטוס טריו - MixtapeNotre Dame to Broadwayלהקת צ’יקרליה – חגיגת מוזיקה צוענית ובלקניתהגבעטרון מארחים את טוביה צפירערב התרמה של מוזיקת פאנק - Sparky Funkyסימפונט רעננה והביטלז'רמי קלינשטייןמסע כליזמרים מסביב לעולםיוני פוליקר והסופלאקיס - מופע יווניבין ברודווי לשאנז-אליזהצימוקים ושקדיםתמר שאוקי - מארחת את שוקי ודורית כמו בסלון בביתמחווה לשירי אלונה טוראל - בשביל אל הבריכותהנשים של נתן אלתרמן - את הלילה שלך מרגיעיםירדנה ארזי ואודיה קורן - עושות שורשיםבועז כהן - נוסטלגיה ישראליתאנסמבל בועז רגב - אדמה ורוחברחוב הנשמות הטהורות