לוח הופעות- חנה בעולם המוזיקה – סדרת קונצרטים לילדים – חנה וחליל הקסםחנה בעולם המוזיקה - סדרת קונצרטים לילדים - חנה וחליל הקסם
חנה בעולם המוזיקה - סדרת קונצרטים לילדים - חנה וחליל הקסם
חנה בעולם המוזיקה - סדרת קונצרטים לילדים - חנה וחליל הקסם

קרדיט לתמונה: מריה ניישטאדט

חנה בעולם המוזיקה - סדרת קונצרטים לילדים - חנה וחליל הקסם

משך: 50 דקות

הקונצרט לגילאים 4-12
חנה פותחת דלת קסמים ומוצאת את עצמה בעבר, שם מחכות לה הרפתקאות מוזיקליות מדהימות…

הקונצרט יכלול יצירות מופת (להיטים) של באך, הנדל, ויוואלדי ומלחינים נוספים מתקופת הבארוק על כלים היסטוריים: 6 סוגי חליליות, ויולה דה גמבה  וצ'מבלו. קונצרט של מוזיקת ​​ בארוק קלה להאזנה עם הסברים קצרים לילדים בצורה קלילה.

חנה, ילדה בת 7, משמשת כמדריכה לעבר. דרך חנה, ילדים יוכלו לצפות בהופעה ולהאזין למוזיקת בארוק דרך עיניו של ילד מודרני. מטרת הסדרה היא להכיר לילדים את העולם המופלא של מוזיקת ​​ הבארוק.. אגב, הרבה יותר קל להקשיב למוזיקת ​​ בארוק מאשר למוזיקה קלאסית.

מוזיקאים המשתתפי קונצרטים, הם מוזיקאים של האופרה בישראלית והרכבי בארוק ידועים שהקדישו את מרבית חייהם לביצוע מוזיקת ​​ בארוק. הבמאית, מריה ניישטאדט, יצרה סדרת קונצרטים בסגנון אירופאי לילדים, שבהם לא יהיו מיקרופונים, ליצנים רועשים – אלא קונצרט מן המניין שגם ילדים וגם מבוגרים ייהנו ממנו.

חנה:  חנה סמולר
צימבלו, במאי:  מריה ניישטאדט 
חליליות:  עדי זילברברג
צ'לו:  אנדראה מרקוש

סרטונים נוספים בקטגוריה

גיל שוחט מארח את שלומית אהרון ונתן סלור - שרים אלתרמןארבע עונות - ויואלדי ופיאצולהיובל של אקסטזה - קונצרט מחווה חגיגי לגיל שוחטFestive Overture - התזמורת הסימפונית ירושליםתזמורת בארוקדה - על אהבה ואמונה – מונטוורדי ובוקסטהודהזמרי קולגיום תל אביב במסע אל ההיסטוריה המוסיקלית היהודית הספרדיתגיל שוחט עם בטהובן - תרועת מהפיכהעונות השנה - ויוואלדי, היידן, צ'ייקובסקי, סרג'נטפסיפס וינאיהמופע השנתי של תזמורת הפסטיבלים הירושלמיתקלאסי בשישי | קונצרט מס' 5הרביעייה הירושלמית עם שרון קםהסדרה הקלאסית הגדולה | קונצרט מס' 5קונצרט גלה בינלאומי של גדולי הבסמוצרט ושוברט - דוד גרימל - הקאמרטה הישראלית ירושליםהקיסר - התזמורת הסימפונית ירושליםכינור חובק עולם8 העונות - ויוואלדי VS פיאצולה - פסטיבל לטינו אמריקה 2024ברליוז צ'ייקובסקיפרוקופייב, צ'ייקובסקי, לברי