לוח הופעות- טולה בן ארי וגדי שטרןטולה בן ארי וגדי שטרן

קרדיט לתמונה: זוהר רון

טולה בן ארי וגדי שטרן

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות

טולה בן ארי וגדי שטרן במופע מיוחד לשבלול. 

שני הווירטואוזים בתחומם, גדי שטרן מלהקת shalosh וטולה שמופיעה בכל רחבי העולם עם להקות כמו playing for change, the dobbie brothers ועוד רבים, אוהבים לקחת שירים מוכרים ולהפוך אותם לשלהם, בגרסאות כיסוי הרפתקניות מלאות אלתור, יצירתיות והומור. 

למופע מיוחד זה – יצרו גדי וטולה מופע אינטראקטיבי במיוחד, בו הקהל מקבל ШתפריטШ שירים מתבקש לבחור את השירים אותם יופיעו גדי וטולה, הדבר יוצר מופע מפתיע וחד פעמי, בו גם המופיעים יכולים להיות מופתעים מבחירת השירים. זהו אינו מופע Шשירה בציבורШ כי את השירים עצמם לוקחים גדי וטולה למחוזות חדשים ומפתיעים, זהו מופע אינטראקטיבי ייחודי אשר בו הקהל מקבל הזדמנות לקחת חלק ולהשפיע על בחירת השירים במופע. 

השירים ינועו על קשת רחבה במיוחד, בין מוזיקה ברזילאית, גЧאז, שירים מוכרים יותר ופחות מישראל ומהעולם. 

סרטונים נוספים בקטגוריה

תזמורת הביג בנד חיפה - מארחת את אמני הג'אז מאיטליה במופע קרנבל בוונציהמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורמחווה לבן וובסטר ואוסקר פיטרסוןחמישיית הגאז הישראלית - קול פורטרהג'אז בהרמוניה -  חכה עד עכשיו - דימה גורליק טריו (פולין-ישראל- הונגריה)מופע מחווה לג'ניס ג'ופלין - Jam & Joplin ​ג'אז בקאנטרי גורן גולדשטיין - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהLady Blues and Rock & Rollג’אז ברזילאי – השמש של ברזילבמחווה לבני גודמן ובילי הולידיי - ג'אז חם 2024ימי הרדיו של שנות ה-30 - ג'אז חם 2024נשות הסווינג של שנות השלושים - ג'אז חם 2024