לוח הופעות- יום הקומדיה דלארט'ה – הצגות ילדים – תיאטרון הסימטהיום הקומדיה דלארט'ה - הצגות ילדים - תיאטרון הסימטה

קרדיט לתמונה: יהלי סביר

יום הקומדיה דלארט'ה - הצגות ילדים - תיאטרון הסימטה

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 6 ומעלה

מפיק: תיאטרון הסימטהרשימת הופעות

כמה שמיים בשמיים-משיריו וסיפוריו של ע. הלל
שתי שחקניות מספרות, שרות ומציגות מסיפוריו ושיריו  הפיוטיים, מלאי תום והומור של המשורר ע. הלל. הצגה תיאטרלית ססגונית, עם מסיכות ובובות, המאפשרת הצצה למפגשיו של ע. הלל עם בעלי החיים וחלומות בהקיץ. היכרות מרגשת עם ילד המתבונן בעולם ושואל שאלות וחשיפת  התרחשות הקסם ההופך את עולמו הפנימי לשירה ואת חומרי היום יום של הילד ליצירת אמנות.

הזדמנות לחוויה ממיטב הקלאסיקה הישראלית – 'בוקר טוב', 'מה ברגלים', 'שתי אווזות', 'העורב', 'השועל והחסידה', 'עצוב להיות מלך החיות' ועוד.
שירים וסיפורים-ע. הלל
עריכה וכתיבה-טל עומר
בימוי- חיים עבוד
משחק- אלה גופר עבוד, אורית פרס
הדרכה קולית- הילה גונן
עיצוב תלבושות- מירב נתנאל
עיצוב מסכות, בובות ואביזרים- עינת סנדרוביץ

24/2, יום שבת, שעה 10:00
(לגיל הרך גן-ב'

קומדיה במסכה מסע קומי תיאטרלי מרתק אל תולדות המסכה
המופע לוקח את הצופים אל ראשית האנושות- אל המסכות הראשונות בהן השתמשו הקדמונים, דרך המסכה הניטרלית, מסיכות האופי המגוונות והעיקר- חגיגה של קומדיה דל-ארטה. אמנות מופלאה זו, מבוצעת בסצינות משעשעות תוך סקירה של הדמויות המפורסמות- ארלקינו, פנטלון, איזבלה, דוטורה, קפיטנו ועוד.

השחקנים מסבירים ומדגימים לצופים על המסכות השונות וסגנונות המשחק שהתפתחו מהן.  בסצנות ובקטעי תנועה ומוסיקה, הם מחליפים דמויות בזריזות, עוברים בין המסכות השונות ולהנאת הצופים חושפים את המסכה מעל סודות עבודת השחקן, שפת הגוף ועולם תיאטרון. במהלך המופע משותף הקהל  בסצנות מאולתרות ומשעשעות.

מופע אינטראקטיבי, קצבי, מלא הומור המלווה במוסיקה ותנועה ומותאם לכל הגילאים.

משחק: אלה גופר/אורית פרס, ברק גונן/חיים עבוד
בימוי ועריכה מוסיקלית: חיים עבוד
מסכות: יהודית גרינשפן

האריה הרעמתן והג'ירפה גם - תיאטרון הקיבוץיום הקומדיה דלארט'ה - הצגות ילדים - תיאטרון הסימטהלאסי - תיאטרון המדיטקאיה פלוטופסטיבל אביב להצגות ומופעי ילדים - חנן הגנןספר הג'ונגל המחזמרכיפה אדומה - תיאטרון הילדים הישראלינסיך מצריםהכפר הברזילאי של קוגומלו - פסח 2024פנקס זעיר - תיאטרון תמונעסבתא סורגת - תיאטרון תמונעכובע קסמים - שעת סיפור - תיאטרון הילדים הישראלי - המקום המושלם לקטנטנים!דובי לא לא - תיאטרון הילדים הישראליD.N.A - מיומנה לכל המשפחה במופע חדש - מופעי פסח 2024קסם של דוד - הדוד חייםיציאת מצרים - בכיכובו של יובל המבולבל פסח 2024טררם - מביאים את האורמיקי – עכבר העירמסעות אודיסאוס - תיאטרון גשר - הצגת חנוכה לילדיםהאוצר מתחת לגשר - תיאטרון גשר - הצגת חנוכה לילדים