לוח הופעות- יערה בארייערה בארי

קרדיט לתמונה: Richard Termine

יערה בארי

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות

לאחר יותר מעשור של שיתופי פעולה בסצינת המוזיקה המזרחית המקומית – יערה בארי יוצרת ומובילה הרכב מוזיקה מקורית שמתבסס על המקאם ומביא פיוזЧן טורקי מרתק.
בארי החלה את דרכה כילדה במוזיקה קלאסית-בנגינה בפסנתר וצЧלו, עם השנים ודרך ההקשבה למואזין הירושלמי שסיקרן אותה, החלה להתעניין במוזיקה ערבית (שלצידה גם השפעות טורקיות ופרסיות), השתלמה בטורקיה אצל מאסטרים בינלאומיים בתחום, התמחתה בנגינת מקאם- המערכת המודאלית של מסורות מוזיקליות במזרח התיכון, ובנגינה בקמנצ'ה- כינור ברך עתיק שמוצאו באיראן, אזרבייג'אן וטורקיה. יערה מביאה לקדמת הבמה עושר מלודי וקצבי דרך מוזיקה מקורית עם מטבלים טורקיים בסאונד שמשלב את האקוסטי עם החשמלי.

זהו מסע סוחף של מוזיקה אינסטרומנטלית שהוא בין תרבותי ובו בזמן גם מספר סיפור אישי וקרוב. 

 גיטרה חשמלית ואקוסטית –  גיל שפירא 
תופים וכלי הקשה – עמית שרון 
קונטרבס – דויד מיכאלי 
בגלמה, סאז, עוד – עידן אלמלם 
קמנצ'ה – יערה בארי

סרטונים נוספים בקטגוריה

דני בסן שר רוטבליטנונו - NUNUקשרי תרבות בשיתוף תיאטרון חולון מציגים ערב זמר - מחווה לאפי נצר המלחין ולדן אלמגור הפזמונאישלומי סרנגה - יאסו!המחווה לאבבא - מבית רוקווילהסיקסטיז - בחגיגת קיץ עם הלהיטים הגדוליםThe Beat evolution - טרמולומתי כספי ותזמורת הקאמרטה - השתקפויותרביעיית אורי ברכה - המלחינים הברזילאיםישראל בר און במופע חדש - בדיוק כמו פעםעטר מיינר מופע 360טוטאל ווקאל - לא יפריד דברהישראדיקסי בנדמקהלת חיים חדשים - Choralle Vie Nouvelleסיקסטיז עצמאותאפרים שמיר - שיעור מולדתמפריז באהבהניו אורלינס לכל המשפחהחגיגת כליזמרים - 2024 באשקלוןמשה להב - הטיש הגדול