לוח הופעות- "יפו. אהבה. הרפתקאות."קרדיט לתמונה: יפו. אהבה. הרפתקאות. הסיור האימרסיבי

"יפו. אהבה. הרפתקאות."

משך: שעה ו-20 דקות

אנו מזמינים אתכם לצלול לאווירת הפורמט האופנתי – הסיור האימרסיבי "יפו. אהבה. הרפתקאות." המשמעות של immersiveness באנגלית היא אפיפות, שקיעה מוחלטת אל תוך חוויה מדומה. וזה אומר שכל האירועים ההיסטוריים יתקיימו קרוב מאוד לקהל, הצלילים המקוריים מבטיח צלילה מלאה בחלק מהאירועים שהתרחשו ביפו מ-1860 עד 1914. בליווים של השחקנים נטייל ברחובותיה המקסימים של יפו, ממגדל השעון ועד למושבה האמריקאית.

 

נעקוב אחר צעדיה של ההרפתקנית הצעירה חנה ונמצא את מלון "קמינץ" שאינו קיים היום, נאזין לדרשתו של ג'ורג' אדמס, ויחד עם המתיישבים האמריקאים נגיע ליפו בחיפוש אחר חיים חדשים. בסוף הסיור שלנו  נבקר אצל ברון גרמני אמיתי, שבנו ייהפך למרגל אנגלי ידוע, ונכדו לשחקן בריטי מפורסם, חתן פרס  אוסקר ועוד פרסי כבוד.

היזמה והמפיקה לדה סאמוילוב
הבמאית – גרודזינסקי אירינה
עיצוב סאונד ועיבוד מוזיקלי – מיכאל ויסבורד

שחקנים מוקלטים
גלעד קלטר
אורי יניב
אלכסנדר סנדרוביץי
טלי אוסדצי
אליסה ויסבורד
יובל ינאי

סרטונים נוספים בקטגוריה

https://www.youtube.com/watch?v=null

טרומבון נינג'הטרטיף - תיאטרון הקאמרישישי נשיהשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאאת אותי לא תהרגייידיש מיט א שמייכלהעולם של אתמול - תיאטרון מיקרומטומטם כמו המלט - תיאטרון מיקרושליח פולני - מלנקי מארחחתונה מאוחרת - תיאטרון הבימהחומות של תקווה - על פי רב המכר מאת סטיבן קינג - תיאטרון גשרליא ומרים - דופקות הופעהכל הדרכים וההוא - אנסמבל - תיאטרון הסימטהציפורלה - קלאסה - מופע חדשנוף לים - תיאטרון החאןבבצ'יק - תיאטרון בית ליסיןהשחף - תיאטרון גשראלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשררודף העפיפונים - תיאטרון גשרנער האופניים - תיאטרון החאן