לוח הופעות- להקת הפלמנקו הישראלית – פלמנקולאז' מארח את Miguel Angelלהקת הפלמנקו הישראלית - פלמנקולאז' מארח את Miguel Angel
להקת הפלמנקו הישראלית - פלמנקולאז' מארח את Miguel Angel
להקת הפלמנקו הישראלית - פלמנקולאז' מארח את Miguel Angel

קרדיט לתמונה: מיגל אנחל

להקת הפלמנקו הישראלית - פלמנקולאז' מארח את Miguel Angel

משך: שעה ו-20 דקות

מפיק: להקת הפלמנקו הישראליתרשימת הופעות

פלמנקולאז' מאת להקת הפלמנקו הישראלית מארח את הרקדן הספרדי Miguel Angel 
ניהול אמנותי וכוריאוגרפיה – מיכל נתן
שילוב של פלמנקו מסורתי משובח לצד פרשנות אישית נועזת. להקת הפלמנקו הישראלית במופע מסעיר חושים המקבץ את מיטב היצירות מרפרטואר הלהקה לכדי ערב ססגוני ומרטיט. הקולאז' שנארז בקפידה, משלב את מנעד הסגנונות הרחב של עולם הפלמנקו ומגיש אותם בניחוח אחר, עם אינטרפרטציות אמנותיות ייחודיות.
. MIguel Angel אמן פלמנקו בעל ייחוד רב. רקדן בינלאומי, כוריאוגרף ומורה מוכר ומוערך. מיגל אנחל הצטרף בגיל 16 ל"בלט נסיונאל של ספרד", רקד שם 5 שנים כסולן. נסע בעולם עם להקותיהם של גדולי רקדני הפלמנקו: סירו, חואקין רואיז, חביאר ברון, לילה גרקו ואנטוניו קאנאלס. היה סולן בלהקתו של רפאל אגילר, וכן השתתף בסרטים. ב- 1989 ייסד את להקתו The Miguel Angel Espana Ballet ומאז הוא מופיע עם הלהקה בעולם בהצלחה מרובה, באיטליה, יפן, גרמניה וספרד.
הערב מלווה במוסיקה חיה.
מוסיקאים: שירה: יעל הורוביץ, שוקי שוויקי
גיטרה: אופיר עטר
רקדנים. ות: להקת הפלמנקו הישראלית
רקדן אורח: מיגל אנחל Miguel Angel ספרד

להקת הפלמנקו הישראלית, מייסודה וניהולה האמנותי של הרקדנית והכוריאוגרפית מיכל נתן, חוגגת 25 שנות יצירה מיכל נתן ולהקתה חושפים בפני הקהל הישראלי את המנעד המגוון שמציעה אמנות הפלמנקו, לא רק כריקוד עשיר במסורת, כי אם אמנות חיה ובועטת, זמינה תמיד לצקת בה מן החדש, לשמש חומר ביד היוצרת, המנווטת את הפלמנקו אל מחוזות דמיון חדשים. אם בביצוע ואם בתהליכי היצירה, נתן ורקדניה מדגישים את העושר הגלום בריקוד הספרדי בכלל, ובשפת הפלמנקו בפרט, ומרחיבים את תפקידם- מנשאי תרבות ריקוד גאוגרפית, אתנית והיסטורית ספרדית, לכדי כלי לכתיבה כוריאוגרפית עכשווית אוניברסלית, אישית, אינדיבידואלית ורלוונטית. זאת מבלי לוותר על הקוהרנטיות של הפלמנקו, ומתוך כבוד ועניין אמיתי בווירטואוזיות גופנית ופואטית. ללהקה 26 הפקות רפרטואריות מגוונות, בשילוב רקדנים ומוסיקאים בינלאומיים מספרד, זמרים, שחקנים, במאי תיאטרון ואמנים פלסטיים. הלהקה זוכה להערכה רבה בארץ ובעולם ומשתתפת באופן קבוע בפסטיבלים בינלאומיים.

ניהול אמנותי: מיכל נתן.
כוריאוגרפיה: מיכל נתן, אלא אם מצוין אחרת
מוסיקאים: גיטרה: אופיר עטר. שירה: יעל הורביץ, שוקי שוויקי
רקדניות להקת הפלמנקו הישראלית: מיכל נתן, מורן רון, אילת שחר, ליה שיינפלד, מאיה שני פלנבאום.
תלבושות: ורוניקה שור, גלינה גולצמן
עיצוב תאורה: יעקב ברסי
ניהול חזרות: מורן רון
ניהול הצגה: אורנה גרץ 
שיווק והפקה: קרן רגב-אביב
 

עבודה אחרונה - להקת בת שבעהודיני - בלט בוחן את דמותו של אמן הקסמים והפעלולים אריק וייס, שזכה לתהילה תחת השם הארי הודיניפלמנקולאז' - להקת הפלמנקו הישראליתככה - להקת ריקוד קולבן דאנסשלוש מאת אוהד נהרין - להקת מחול בת-שבעLiving Room - החדר – יצירה חדשה מאת ענבל פינטואגם הברבורים - הבלט הישראלישלגיה ושבעת הגמדים - הבלט הישראלידון קישוט - הבלט הישראליתיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב - מפצח האגוזיםסינדרלה - הבלט הישראלי לכל המשפחהתיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב - אגם הברבוריםמרכוס אשלה - Amor y Tango