לוח הופעות- לראשונה בישראל – תערוכת הקובייה ההונגריתלראשונה בישראל - תערוכת הקובייה ההונגרית

משך: שעה

שעות הפתיחה של התערוכה:
ראשון-חמישי 10:00-20:00
ימי שישי 9:00-15:00 
ימי שבת 9:00-20:00

לראשונה בישראל! תערוכת הקוביה! התערוכה שכבשה מיליוני מבקרים ברחבי העולם ושברה שיאי גינס מגיעה לישראל! היצירות המפורסמות בעולם – בנויות כולן מקוביות!

לראשונה בישראל, תערוכת הקוביה! הפנינג ענק של הקוביה המפורסמת בעולם לכל המשפחה! תערוכת ענק של יצירות מדהימות – עשויות כולן מקוביות בהן יצירות ששברו שיאי גינס, מתחמי משחק ופעילות לילדים, מתחמי יצירה ומתחם התנסות בקובייה החכמה שמשגעת את העולם- GO CUBE, פיתוח ישראלי שכובש בימים אלה את העולם. אטרקציה מפתיעה לכל המשפחה.

תארו לעצמכם את היצירות הגדולות בעולם, אלה שזכינו לראות במוזיאונים הכי מפורסמים – בנויות כולן כפסיפס ענקי מקוביות. זה חלק ממה שמצפה למבקרי תערוכת הקוביה. התערוכה שתתארח לראשונה בישראל ותציג גלריה מפוארת של יצירות הבנויות מכ-80,000 קוביות.
על היצירות הבינלאומיות אמונים Cube works, אמני סטודיו קנדי בעל שם עולמי לאמנות חזותית שרגיל "לבדוק את גבולות האמנות" ולאתגר את עצמו. אמני הסטודיו יצרו תמונות ענק ע"י פסיפס קוביות הונגריות והספיקו לשבור מספר שיאי גינס!

שתי היצירות זוכות שירי גינס יוצגו בישראל במסגרת התערוכה:
דגם "בריאת האדם" של לאונדרו דה וינצ'י, במקור התקרה של הקפלה הסיסטינית – ברומא מיצירות המופת הנודעות בעולם. יצירה הבנויה ממעל ל-12,000 קוביות הונגריות, שיא גינס בו זכו אמני Cube works בשנת 2010. ובנוסף, דגם "הסעודה האחרונה" של לאונדרו דה וינצ'י שזכה בשיא גינס על שימוש של למעלה מ-40,000 קוביות הונגריות.

לצד היצירות הקלאסיות בתערוכה בהם התמונות המפורסמות בעולם "מצוירות" באמנות הקוביה, יוצגו גם יצירות ישראליות של האמן הצעיר עמית שחורי בן ה-25.

סרטונים נוספים בקטגוריה

לראשונה בישראל - תערוכת הקובייה ההונגריתתערוכת חתולים כוכבי ישראלBugs – עולם החרקים המופלא