לוח הופעות- מחווה לניל יאנג – Rustiesמחווה לניל יאנג - Rusties

קרדיט לתמונה: זוהר רון

מחווה לניל יאנג - Rusties

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:30. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת הדלתות

ניל יאנג הוא מהיוצרים המשפיעים ביותר של עולם המוזיקה הפופולרית. להיטיו הזכורים ביותר מיוחסים לשני סגנונות: מוזיקת פולק רוק ("Old Man", "Heart of Gold", "Harvest Moon") והארד רוק בליווי להקת קרייזי הורס ("Cinnamon Girl", "Like A Hurricane", "Keep On Rockin' in the Free World").

יאנג, הידוע בקולו הייחודי, כותב ומלחין בעצמו את כל שיריו ומנגן, בין היתר, בגיטרה, פסנתר ומפוחית.  במהלך שנות ה-90 הוא זכה לכינוי "סנדק הגראנג'" עקב השפעתו הגדולה על להקות כגון פרל ג'ם ונירוונה.

הראסטיז חוזרים לשבלול עם המיטב של יאנג וקרייזי הורס במחווה אותנטית ועמוסת דיסטורשן לסנדק הגראנג'.

דניאל דה יונג – שירה וגיטרה
יניב ליפשיץ – גיטרות וקולות
דן בן שפר – גיטרה וקולות
שי יערי – בס וקולות
אלון תבורי – תופים

 

בכל זאת אינני נפרדבחזרה לעונת התפוזיםגיא מינטוס טריו - MixtapeNotre Dame to Broadwayלהקת צ’יקרליה – חגיגת מוזיקה צוענית ובלקניתהגבעטרון מארחים את טוביה צפירערב התרמה של מוזיקת פאנק - Sparky Funkyסימפונט רעננה והביטלז'רמי קלינשטייןמסע כליזמרים מסביב לעולםיוני פוליקר והסופלאקיס - מופע יווניבין ברודווי לשאנז-אליזהצימוקים ושקדיםתמר שאוקי - מארחת את שוקי ודורית כמו בסלון בביתמחווה לשירי אלונה טוראל - בשביל אל הבריכותהנשים של נתן אלתרמן - את הלילה שלך מרגיעיםירדנה ארזי ואודיה קורן - עושות שורשיםבועז כהן - נוסטלגיה ישראליתאנסמבל בועז רגב - אדמה ורוחברחוב הנשמות הטהורות