לוח הופעות- מחזמר – הסוףמחזמר - הסוף

קרדיט לתמונה: ניב תשבי

מחזמר - הסוף

משך: שעתיים, כולל הפסקה

מפיק: תיאטרון חיפהרשימת הופעות

מחזמר גדול מהחיים ומהמוות
מחזמר מצחיק, מותח ונוגע ללב, עם 12 שחקנים, רקדנים ולהקה מתה. סליחה, חיה.

מדען גאון ושבור לב משתף פעולה עם המוות בכבודו ובעצמו בשביל למצוא פתרון לחיי נצח ולהציל את אהובתו.

בעזרת ההומור, המוזיקה ואווירת הספקטקל, המחזמר נוגע בשאלות התהומיות ביותר: האם יש דרך אחת נכונה לחיות את החיים? האם אפשר למצוא פתרון קסם לכל הבעיות? מהי משמעות החיים אם ממילא בסוף מתים? מהו פשר המשאלה להיות גדולים מהחיים? האם עדיף לאטום את הלב בשביל לא להתמודד עם כאב של אובדן? האם החיים הם רק שחור ולבן? מהי אהבה? מהי חברות? מהו סיפור? מהו המוות? מהם החיים?

הסוף – הוא לא מחזמר טיפוסי: מדובר בהצגה צעירה, שברוח התקופה חוגגת את המודעות עצמית והאירוניה. זוהי יצירה שחוגגת את הקלישאות של מחזות זמר, על כל הלבביות, התמימות והאקסטרווגנטיות, אך בו-זמנית גם נהנית לשבור את אותן הקלישאות ולצחוק עליהן — לא מתוך לעג, אלא מתוך אהבה. העולם שנוצר במחזמר מערבב בחדווה בין גבוה ונמוך, בין רציני ושטותי, בין נשגב ושפל, בין מוחצן לאינטימי, בין שמח ועצוב, בין חיים ומוות.

הסוף נוצר בידי ארבעה יוצרים מתל אביב, מעולם התיאטרון, המוזיקה והקולנוע. חברי ילדות שמשתפים פעולה למעלה מעשור. את  הסוף החלו לפתח בסוף שנת 2017.

שחקנים ויוצרים

משתתפים: עידן אלתרמן, מיכאל הנגבי, גוי ריגר, דנה פרידר, אבי דנגור, הראל ליסמן, עמית רייס, רפאל עבאס, ערן לחמן, מרב צברי, אביב הורוביץ

מאת  מעין אבן וגיא וינטרוב
בימוי – מעין אבן
לחנים – גיא וינטרוב
כתיבה והלחנה נוספות –  אלעד טל
ניהול מוזיקלי ועיבודים  – תומר רבינוביץ
עיצוב תנועה וכוריאוגרפיה  – אביב הורוביץ  
תפאורה – ניב תשבי
תלבושות –  דניאל קפלן
תאורה  – יאיר סגל 
הפקה וניהול הצגה – אביב יפה
להקה שירה וקלידים  – גיא וינטרוב
שירה, גיטרה וחצוצרה –  אלעד טל 
ניצוח וגיטרות  – תומר רבינוביץ, ניצן צפרוני
תופים – איתמר לבשטין / יובל גבעון
בס – רום שני / דנה אמדו
עיצוב פוסטר: ניב תשבי

סרטונים נוספים בקטגוריה

אל תוך היער - המחזמראהבה ממבט ראשון - מחזמר המבוסס על שירי אריק איינשטייןזה אני - מחזמר משיריו של אייל גולןצלילי המוסיקה - מחזמר התיאטרון העברילילות ספרד - המחזמרהפרח בגני המחזמר - בכיכובו של בר צבריבלוז לחופש הגדול - תיאטרון בית ליסיןמלצרית - תיאטרון הקאמרילילות ברודווי - תיאטרון הבימהמברוכ - מחזמר ים תיכוני עם זהבה בןסוף העולם שמאלה - מחזמר חדש עפכנר על הגג - מחזמר תיאטרון העברימרי לו - מחזמר משיריו של צביקה פיקקזבלן - תיאטרון הבימההחבדניקים - תיאטרון הקאמריהלהקה - המחזמררינגו - תיאטרון הקאמריסאלח שבתי - המחזמר בכיכובו של איציק כהן