לוח הופעות- נויה סול – עולם של אשליותנויה סול - עולם של אשליות

קרדיט לתמונה: Michel Gon

נויה סול - עולם של אשליות

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

דלתות ומסעדה יפתחו ב 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת דלתות

נויה סול הפכה בשנים האחרונות לאחד השמות המסקרנים בסצינת הסול והבלוז בישראל. היא שרה כמו אף אחת אחרת – נמוך, מהקרביים, כמו זמרת שחורה מהמיסיסיפי. לאחר שהוציאה שלושה אלבומי אולפן, הופיעה ברחבי הארץ ובחו"ל כולל פסטיבלי הבלוז, הג'אז, וניו אורלינס של תל אביב  – היא חוזרת לשבלול להופעה מיוחדת לכבוד אלבומה החדש -עולם של אשליות- .
השירים במופע נכתבו בהשראת גדולות הנאו סול R&B אריקה באדו, איימי ווינהאוס, ג'ייל סקו, בסי סמית ובילי הולידיי, ובאלבומה החדש היא חוקרת את היכולת שלה לשלב בלוז ונשמה עם צליל אלקטרוני מודרני.  
נויה מקימה לתחייה את הסגנון החושני והאפל של הזמרות הגדולות. בואו לעמוד מקרוב על התופעה!

תופים: יניב לובן
בס: מיתר גלמן
פסנתר\קלידים: נוף עברי
חצוצרה: אביאור רוקח
אמנים אורחים: רע מוכיח, GADEE , שוקי קוריסקי, מוטי דרור 

סרטונים נוספים בקטגוריה

חגיגות ג'אז בניו אורלינסשמיניית רם ארז עם הזמרת שרלוט סטוררSecond OpinionTrio Lazer Lloydמחווה לצ'יק קוריאה -  קליין-שטרן 4tetNaama (NY) Quartetאנדי ווטס ויהודה עדר - מתמוז ועד דילןמחווה לדני טיבריןסטרייסנד - קולה של ברודוויאהרלה קמינסקי מארח  - מחווה למיילס דיוויסנשיקה צרפתית בסגנון סווינגמופע סיום הפסטיבל- פסטיבל לטינו אמריקה 2024מיסה קריאולה Navidad Nuestra - פסטיבל לטינו אמריקה 2024Black Samba - תזמורת קרנבל אפרו-ברזילאית צבעונית! - פסטיבל לטינו אמריקה 2024הקצפת של קלפטון - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהתזמורת הביג בנד חיפה | מארחת את שלמה גרוניך במופע ג'אז וסימפטיהרון מגריל אורגן טריואופרה & טנגו - Operazione Tango - פסטיבל לטינו אמריקה 2024פסטיבל היובל של לאוניד פטשקה - 6:0 לטובתימחווה לאסטרוד ג'ילברטו - פסטיבל לטינו אמריקה 2024