לוח הופעות- נס ציונה המחזמר – תיאטרון תמונענס ציונה המחזמר - תיאטרון תמונע

קרדיט לתמונה: צילום: אורי רובינשטיין

נס ציונה המחזמר - תיאטרון תמונע

משך: שעה ו-10 דקות

מפיק: תיאטרון תמונערשימת הופעות

דברים שיכולים לקרות רק בנס ציונה:

מאחורי הגב קוראים לו 'הערסל של נס ציונה', כי מה עושה ערסל? נח. ינון מצדו טוען שהוא כמו כדור באולינג שנפל הצידה למסילה אבל אצלו זה מבחירה ושאם הוא רוצה הוא יכול בדקה להיות 'על זה'.

יש לו חבר קרוב. מלכיאל. רוקסטאר אמיתי. יש לו להקה 'תעבורע'. רוק זועם בענייני דרכים ותמרורים. אחראי בין השאר ללהיטים 'אל תסע בדרך נמיר' 'מה אתה עוקף אותי'. הוא גם אחראי להזכיר לינון שהכי דפוק זה להיות חיקוי, שאסור לתת לאף אחד להחליט עליך, שהכי מסוכן זה לרצות שיאהבו אותך.  אבל אז יום אחד, ינון פוגש את ורדית. חדשה בנס ציונה. הגיעה מיהוד.

מאת ובבימוי: יעל טל 
דרמטורגיה: יגאל זקס 
עיצוב תפאורה ותלבושות: דפנה פרץ 
עיצוב תאורה: אמיר קסטרו 
מוסיקה: נעמה רדלר 
ע. במאי: גילי נוימן 
שחקנים: אורי עטיה, מעין ויסברג, אסף פריינטה, יעל טל, עומר עציון, נעמה רדלר

סרטונים נוספים בקטגוריה

טרומבון נינג'הטרטיף - תיאטרון הקאמרישישי נשיהשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאאת אותי לא תהרגייידיש מיט א שמייכלהעולם של אתמול - תיאטרון מיקרומטומטם כמו המלט - תיאטרון מיקרושליח פולני - מלנקי מארחחתונה מאוחרת - תיאטרון הבימהחומות של תקווה - על פי רב המכר מאת סטיבן קינג - תיאטרון גשרליא ומרים - דופקות הופעהכל הדרכים וההוא - אנסמבל - תיאטרון הסימטהציפורלה - קלאסה - מופע חדשנוף לים - תיאטרון החאןבבצ'יק - תיאטרון בית ליסיןהשחף - תיאטרון גשראלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשררודף העפיפונים - תיאטרון גשרנער האופניים - תיאטרון החאן