לוח הופעות- סדרת צימבליסטה – פריז -ביירותסדרת צימבליסטה - פריז -ביירות

קרדיט לתמונה: יוסי צבקר

סדרת צימבליסטה - פריז -ביירות

משך: שעה ורבע

מפיק: מועדון שבלול ג'אזרשימת הופעות

הדלתות והמסעדה יפתחו בשעה 19:00. מומלץ להגיע סמוך לפתיחת הדלתות

מפעל המוזיקה מארח את הזמרת נור דרוויש למופע הכולל שירים מאת דלידה, פיירוז, שושנה דמארי ועוד.

נור דרוויש (סופרן), מזמרות האופרה הבולטות בארץ. הופיעה כסולנית עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוח ושל זובין מהטה וכמו כן מופיעה בקונצרטים של ארגון אורפיאוס בנצרת ומבצעת רפרטואר ערבי כסולנית עם מספר תזמורות מזרחיות.

אמן כלי ההקשה, המעבד והמנצח חן צימבליסטה ומפעל המוסיקה שלו, בסדרה ייחודית חדשה שמממשת שוב וביתר שאת את חזון המפגשים בין מזרח ומערב שלשמם הוקם ופועל מפעל המוסיקה.  הסדרה כוללת שלושה מופעים מפתיעים ומרגשים, המייצרים מרחב מוסיקלי חדש ומרענן וקוראים תיגר על גבולות הגזרה של הז'אנרים המוסיקליים המוכרים. חיבורים לא שגרתיים בין מוזיקאים מובילים בתחומם, שבחרו לנגן וליצור יחד מתוך חדווה, הערכה וסקרנות הדדית.

מפעל המוסיקה של צימבליסטה מפגיש מוזיקאים ערבים ויהודים מרחבי הארץ – פריפריה ומרכז, ומייצר מארג רב תרבותי מגוון של יצירות משל פיירוז ובאך, ביזה ואליאס, יוסופוב ופיאצולה, וגם בנאי, רכטר וגרוניך.

נור דרוויש – שירה
אחמד דראוושי –  עוד
קובי ליליאן – פסנתר ועיבודים
חן צימבליסטה – מרימבה וכלי הקשה
איגור פרוג וטניה בלצר – כינורות 
אביטל צאיג – ויולה, צ'לו, קונטרבס

 

סרטונים נוספים בקטגוריה

בכל זאת אינני נפרדבחזרה לעונת התפוזיםגיא מינטוס טריו - MixtapeNotre Dame to Broadwayלהקת צ’יקרליה – חגיגת מוזיקה צוענית ובלקניתהגבעטרון מארחים את טוביה צפירערב התרמה של מוזיקת פאנק - Sparky Funkyסימפונט רעננה והביטלז'רמי קלינשטייןמסע כליזמרים מסביב לעולםיוני פוליקר והסופלאקיס - מופע יווניבין ברודווי לשאנז-אליזהצימוקים ושקדיםתמר שאוקי - מארחת את שוקי ודורית כמו בסלון בביתמחווה לשירי אלונה טוראל - בשביל אל הבריכותהנשים של נתן אלתרמן - את הלילה שלך מרגיעיםירדנה ארזי ואודיה קורן - עושות שורשיםבועז כהן - נוסטלגיה ישראליתאנסמבל בועז רגב - אדמה ורוחברחוב הנשמות הטהורות