לוח הופעות- סוניה – מחזמר מקורי – תיאטרון חיפהסוניה - מחזמר מקורי - תיאטרון חיפה

קרדיט לתמונה: רונן אקרמן,משה נחמוביץ

סוניה - מחזמר מקורי - תיאטרון חיפה

משך: שעתיים, כולל הפסקה

מפיק: תיאטרון חיפהרשימת הופעות

תפקידו החשוב של שמעון פרס בבניית המדינה הוא נחלת הכלל – אבל מה אנו יודעים על סוניה פרס? איזו מין אישה היא הייתה? מה היה תפקידה של סוניה בחייו המקצועיים, ומה המחיר אותו נאלצו לשלם שניהם בחייהם הפרטיים?
המחזמר מביא לראשונה את סוניה פרס לקדמת הבמה, אישה אמיצה שבחרה לחיות הרחק מאור הזרקורים, וחושף נקודת מבט אינטימית על מערכת היחסים שלה עם שמעון פרס, בעלה.
בתוך סיפורה של סוניה שזור סיפורה של מדינת ישראל; מהמפעל הציוני עם הקמת קיבוץ אלומות, דרך מרוץ ההתחמשות של המדינה הצעירה וכלה במאבקים פוליטיים, הסכמים מדיניים ואתגרים כלכליים וביטחוניים.

שחקנים ויוצרים
מאת: גיא פרטי (לחנים)  ושחר שמאי (מחזה ופזמונים)
בימוי: עידו רוזנברג
עיצוב תפאורה: שני טור
עיצוב תאורה: קרן גרנק
עיצוב תלבושות: שירה וייז
עיצוב ותפעול סאונד: אלעד דדון
ע. במאי: נעה גודל

בהשתתפות: מיקי קם, ספיר באומוול, זוהר בדש ותזמורת המהפכה בניצוחו של רועי אופנהיים

אל תוך היער - המחזמראהבה ממבט ראשון - מחזמר המבוסס על שירי אריק איינשטייןזה אני - מחזמר משיריו של אייל גולןצלילי המוסיקה - מחזמר התיאטרון העברילילות ספרד - המחזמרהפרח בגני המחזמר - בכיכובו של בר צבריבלוז לחופש הגדול - תיאטרון בית ליסיןמלצרית - תיאטרון הקאמרילילות ברודווי - תיאטרון הבימהמברוכ - מחזמר ים תיכוני עם זהבה בןסוף העולם שמאלה - מחזמר חדש עפכנר על הגג - מחזמר תיאטרון העברימרי לו - מחזמר משיריו של צביקה פיקקזבלן - תיאטרון הבימההחבדניקים - תיאטרון הקאמריהלהקה - המחזמררינגו - תיאטרון הקאמריסאלח שבתי - המחזמר בכיכובו של איציק כהן