לוח הופעות- עכבארים – תיאטרון הסימטהעכבארים - תיאטרון הסימטה

קרדיט לתמונה: אלחנן שפירא

עכבארים - תיאטרון הסימטה

משך: שעה

מפיק: תיאטרון הסימטהרשימת הופעות

גבר ואישה נפגשים בשעות הקטנות של הלילה בבר ריק, שניהם מחפשים קצת שקט והתבודדות, אבל השיחה שמתפתחת ביניהם והופכת מהר מאוד לעימות וצעקות מתבררת כתרופה שלה שניהם היו זקוקים נואשות. הוא סובל מפרצי אלימות, שאינו מצליח להכיל או להבין. היא אם חד-הורית המשתוקקת למגע גברי ומרגישה חסרת ערך עקב החיים שהיא מנהלת במרדף אחר המגע הזה. הלילה שיבלו ביחד עתיד לשנות את חייהם.

מחזה מאת אסף פריינטא, בעקבות המחזה המצליח של ג'ון פטריק שנלי "דני והים הכחול העמוק" (Danny and the deep blue see). המשחק של אביב זמר ומעין גושן המגלמים את הצמד הנואש מבטיחים לכם ערב של תיאטרון עוצמתי שבסופו אולי תצאו עם תקווה לכך שפגישה מקרית בבר בין שני אנשים עצובים ובודדים אכן יכולה להוביל לנס שהוא אהבה.

משתתפים: 
אביב זמר ומעין גושן

מאת: ג'ון פטריק שנלי
בימוי: אלחנן שפירא 
תאורה וצילום: אורי רובינשטיין
תנועה: קים גורדון
תלבושות: אלה רוזנצווייג
מוזיקה: עמרי דגן
תרגום: אסף פריינטא

סרטונים נוספים בקטגוריה

אלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשרכפר - תיאטרון גשרמשפט הקופיםבשביל הגאולההמוצר ששינה לי את החיים - מופע יחיד של שירה שבחלבשתי את עצמי הפוךהדרך הקצרה הביתה - תיאטרון מיקרונראה אותך - תיאטרון הסימטהרודף העפיפונים - תיאטרון גשראורטל חייבת למות - תיאטרון הסימטהעד ראיה - תיאטרון הסימטהאל תקרא לי פסטרמה - תיאטרון הסימטההשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאמחכים לגודו - אנסמבל תמונעהקצ'קעס של בודו - באדאס קאטשקעס -  תיאטרון יידישפילפותחת הסתימות - קומדיה חדשה ומרגשתסנטה קלאוס הוא זבל - le Pre No l est une ordureמלאכת החיים - תיאטרון הבימהגברת לוין אחת ולתמידOne Thing Show - תיאטרון דוואי