לוח הופעות- ערב ספרות ורדים בחושך – תיאטרון הסימטהערב ספרות ורדים בחושך - תיאטרון הסימטה

קרדיט לתמונה: אביב זמר

ערב ספרות ורדים בחושך - תיאטרון הסימטה

משך: שעה

מפיק: תיאטרון הסימטהרשימת הופעות

​ והפעם בפינה הספרותית מארחים את:
אביב זמר בערב ספרות ורדים בחושך
הצטרפו אלינו לערב ספרות קברטי מרתק שייתן חיים לדפים של "ורדים בחושך"!
אנו שמחים להזמינכם לחגיגה בלתי נשכחת לכבוד יצירתו האחרונה של אביב זמר.
אביב, זמר, שחקן, במאי, מפיק ומשורר, מציין את תחילת העשור החמישי שלו ואת ספרו החמישי, אבן דרך המשקפת מסע תוסס דרך עולמות התיאטרון והשירה. לילה מיוחד זה מוקדש לזכרו של ניסן זהירה ז"ל, דמות אהובה בקהילת התיאטרון, שרוחו ממשיכה להוות לנו השראה.
הכינו את עצמכם להילכד בקסמם של קבוצת אמני הערב הקברטי שידרמטיזו, ישירו ויהפכו את חייו ועבודתו של אביב לחגיגה מרהיבה. מתיאטרון הקאמרי של תל אביב דרך תיאטרון באר שבע צוותא ותיאטרון הסימטה, תרומתו רבת השנים של אביב לעולם היצירה תיחגג באמצעות הומור, יצירתיות, מוזיקה ומשחק. אמנים יעלו על הבמה כדי לשחק, לקרוא, לשיר ואפילו להלחין שירים בהשראת "ורדים בחושך", ויהפכו את הערב הזה לראווה פורחת ומנצנצת של כישרון.
אל תחמיצו את החגיגה האמנותית העשירה והמרגשת הזו, העטופה במילים, אנשים, תיאטרון והרבה כישרון.
אנו מבטיחים לכם ערב של התרגשות, מחשבה ושמחה, מחווה הולמת לספרו של אביב ולרוחו של ניסן ז"ל.

בואו נחגוג יחד את כוחן של מילים ואת יופיו של הביטוי האמנותי.
נתראה שם!

* הוצאה לאור מידן ספרים אישיים בניהולם האומנותי של אודי בן סעדיה וענת מידן

אלף שמשות זוהורות - תיאטרון גשרכפר - תיאטרון גשרמשפט הקופיםבשביל הגאולההמוצר ששינה לי את החיים - מופע יחיד של שירה שבחלבשתי את עצמי הפוךהדרך הקצרה הביתה - תיאטרון מיקרונראה אותך - תיאטרון הסימטהרודף העפיפונים - תיאטרון גשראורטל חייבת למות - תיאטרון הסימטהעד ראיה - תיאטרון הסימטהאל תקרא לי פסטרמה - תיאטרון הסימטההשפעת קרני הגמא על ציפורני החתול - תיאטרון אלפאמחכים לגודו - אנסמבל תמונעהקצ'קעס של בודו - באדאס קאטשקעס -  תיאטרון יידישפילפותחת הסתימות - קומדיה חדשה ומרגשתסנטה קלאוס הוא זבל - le Pre No l est une ordureמלאכת החיים - תיאטרון הבימהגברת לוין אחת ולתמידOne Thing Show - תיאטרון דוואי