לוח הופעות- פסטיבל ג'אז בים האדום – אפרת גושפסטיבל ג'אז בים האדום - אפרת גוש

קרדיט לתמונה: עידו איז׳ק

פסטיבל ג'אז בים האדום - אפרת גוש

משך: שעה ו-5 דקות

Jazz Party קלסיקות ג'אז מלאות בגרוב

אפרת גוש, מהיוצרות והזמרות הבולטות במוזיקה הישראלית, מגיעה לראשונה לפסטיבל הג'אז אילת עם הפקה מיוחדת לפסטיבל.

כמו שאפשר היה לזהות במהלך הקריירה שלה, גוש מחוברת עמוקות לשורשי הג'אז ולאייקונים והאייקוניות הגדולים של הז'אנר, שמהווים בעבורה השראה עד היום. מבילי הולידיי ועד פרנק סינטרה, כל אלו נכחו בהתפתחות של אפרת כיוצרת וכמבצעת והשפיעו על תהליכי היצירה שלה יותר מכל.
ב-Jazz Party בפסטיבל אפרת תבצע, בליווי הרכב בן ששה נגנים, מבחר שירים אהובים שנאצרו בקפידה מתוך עולמות הג'אז המוכרים בעיבודים חדשים שיהפכו את המופע למסיבת ג'אז סוחפת ומלאת גרוב ונשמה.
בין הקלאסיקות שאפרת וההרכב ינגנו נוכל למצוא את:
From this moment on, At last, Ridin' Hi, Just one of those things  ועוד….

בס/קונטראבס – אברי בורכוב
תופים וביטים – שרון פטרובר
קלידים ופסנתר – אסף מידן
טרומבון – אנדי פטשקה
חצוצרה – מאיה איצקוביץ'
סקסופון – עידו מיימון
הפקה מוזיקלית – עידו מיימון ואפרת גוש

צילום: עידו איז'ק

 

סרטונים נוספים בקטגוריה

חגיגות ג'אז בניו אורלינסשמיניית רם ארז עם הזמרת שרלוט סטוררSecond OpinionTrio Lazer Lloydמחווה לצ'יק קוריאה -  קליין-שטרן 4tetNaama (NY) Quartetאנדי ווטס ויהודה עדר - מתמוז ועד דילןמחווה לדני טיבריןסטרייסנד - קולה של ברודוויאהרלה קמינסקי מארח  - מחווה למיילס דיוויסנשיקה צרפתית בסגנון סווינגמופע סיום הפסטיבל- פסטיבל לטינו אמריקה 2024מיסה קריאולה Navidad Nuestra - פסטיבל לטינו אמריקה 2024Black Samba - תזמורת קרנבל אפרו-ברזילאית צבעונית! - פסטיבל לטינו אמריקה 2024הקצפת של קלפטון - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהתזמורת הביג בנד חיפה | מארחת את שלמה גרוניך במופע ג'אז וסימפטיהרון מגריל אורגן טריואופרה & טנגו - Operazione Tango - פסטיבל לטינו אמריקה 2024פסטיבל היובל של לאוניד פטשקה - 6:0 לטובתימחווה לאסטרוד ג'ילברטו - פסטיבל לטינו אמריקה 2024