לוח הופעות- פסטיבל ג'אז בים האדום – גבריאל פאלאצ'יפסטיבל ג'אז בים האדום - גבריאל פאלאצ'י

קרדיט לתמונה: פטר ויט

פסטיבל ג'אז בים האדום - גבריאל פאלאצ'י

משך: שעה

כשהלטין-ג'אז פוגש את המזרח התיכון

הפסנתרן, המלחין והמעבד הארגנטינאי גבריאל פאלאצ'י הוא אחד מהשמות החמים בסצינת הלטין-ג'אז העולמית. שמו אף נכלל ברשימת האומנים הפורצים (Emerging Artists) של מגזין הבילבורד הנחשב.

פאלאצ'י, שעלה לארץ מבואנוס איירס לפני כשנתיים, מבצע מוזיקה מקורית בסגנונות הלטין-ג'אז
והטנגו-ג'אז, המושפעים ממולדתו, כמו גם מקובה, הקריביים, ניגוני כלייזמר וממוזיקה ספרדית וצפון אפריקאית. המפגש עם המוזיקה המקומית, הוסיף גם נינוח מזרח-תיכוני ליצירה של פלאצЧ י.

על הבמה, שישיית גבריאל פלאצ'י מביאה לפסטיבל ג'אז לטיני חדש, מרענן ומקורי, בהרכב מוזיקאים מובילים ובעלי שם שיעניקו הופעה סוערת וחושנית, עם המון שמחת חיים.

גבריאל פאלצ'י – פסנתר וקלידים
פרננדו קנוף – בס
יוני דרור – חלילים נאי, סקסופונים
מורן בראון – טרומבון
 פפה" מאיר – קונגס וכלי הקשה
ישראל ביטון – טימבאלס ותופים

 

סרטונים נוספים בקטגוריה

תזמורת הביג בנד חיפה - מארחת את אמני הג'אז מאיטליה במופע קרנבל בוונציהמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורמחווה לבן וובסטר ואוסקר פיטרסוןחמישיית הגאז הישראלית - קול פורטרהג'אז בהרמוניה -  חכה עד עכשיו - דימה גורליק טריו (פולין-ישראל- הונגריה)מופע מחווה לג'ניס ג'ופלין - Jam & Joplin ​ג'אז בקאנטרי גורן גולדשטיין - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהLady Blues and Rock & Rollג’אז ברזילאי – השמש של ברזילבמחווה לבני גודמן ובילי הולידיי - ג'אז חם 2024ימי הרדיו של שנות ה-30 - ג'אז חם 2024נשות הסווינג של שנות השלושים - ג'אז חם 2024