לוח הופעות- פסטיבל ג'אז בים האדום – שישיית אסף חכימיפסטיבל ג'אז בים האדום - שישיית אסף חכימי

קרדיט לתמונה: יואל לוי

פסטיבל ג'אז בים האדום - שישיית אסף חכימי

משך: שעה

סקסטט מנצח עם ארבעה סקסופונים

אסף חכימי, נגן הבאס והמלחין, מביא אל הבמה שישייה לא שגרתית: ארבעה סקסופונים בחזית (סופרן, אלט, טנור ובריטון) מנוגנים ע"י טובי הסקסופוניסטים בישראל. הוסיפו להם מתופף נפלא ואת חכימי עצמו על הבאס וההובלה וקיבלתם הרכב עם צליל ייחודי שיגיש חומרים מקוריים, אותם הלחין חכימי לאורך השנים, לצד סטנדרטים בעיבודים שנכתבו במיוחד להרכב המצויין הזה.

חכימי, יליד ירושלים, הוא בוגר מצטיין של הניו סקול בניו יורק, שם למד עם טובי המורים וניגן עם רבים וטובים בסצינות הג'אז בניו יורק ובישראל. בין היתר שיתף חכימי פעולה עם שמות כמו פקיטו ד'ריברה, בילי הארט, ג'וניור מאנס, אלי דג'יברי וקלרנס פן, שאף ניגן באלבום הבכורה המוערך של חכימי Some Other Day.

קובי סלומון – קלרינט וסקסופון סופרן
אלון פרבר – סקסופון אלט
עמית פרידמן – סקסופון טנור
טל ורון – סקסופון בריטון
דני בנדיקט – תופים
אסף חכימי – קונטרבס, בס חשמלי ועיבודים

צילום: יואל לוי

 

סרטונים נוספים בקטגוריה

חגיגות ג'אז בניו אורלינסשמיניית רם ארז עם הזמרת שרלוט סטוררSecond OpinionTrio Lazer Lloydמחווה לצ'יק קוריאה -  קליין-שטרן 4tetNaama (NY) Quartetאנדי ווטס ויהודה עדר - מתמוז ועד דילןמחווה לדני טיבריןסטרייסנד - קולה של ברודוויאהרלה קמינסקי מארח  - מחווה למיילס דיוויסנשיקה צרפתית בסגנון סווינגמופע סיום הפסטיבל- פסטיבל לטינו אמריקה 2024מיסה קריאולה Navidad Nuestra - פסטיבל לטינו אמריקה 2024Black Samba - תזמורת קרנבל אפרו-ברזילאית צבעונית! - פסטיבל לטינו אמריקה 2024הקצפת של קלפטון - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהתזמורת הביג בנד חיפה | מארחת את שלמה גרוניך במופע ג'אז וסימפטיהרון מגריל אורגן טריואופרה & טנגו - Operazione Tango - פסטיבל לטינו אמריקה 2024פסטיבל היובל של לאוניד פטשקה - 6:0 לטובתימחווה לאסטרוד ג'ילברטו - פסטיבל לטינו אמריקה 2024