לוח הופעות- פסטיבל ג'אז בים האדום – שלישיית יותם זילברשטיין מארחים את איתי קריספסטיבל ג'אז בים האדום - שלישיית יותם זילברשטיין מארחים את איתי קריס

קרדיט לתמונה: Flavio Chachar

פסטיבל ג'אז בים האדום - שלישיית יותם זילברשטיין מארחים את איתי קריס

משך: שעה ורבע

הגיטריסט הבינלאומי המוערך במופע לכבוד אלבומו החדש

זילברשטיין הוא אחד הגיטריסטים הטובים ביותר ששמענו. הצליל שלו עטוף בשמש ים-תיכונית שנשמע כמו סטנדרט חדש –  (סטפן גרהם, עורך מגזין Marlbank).

הרומן של יותם זילברשטיין עם הגיטרה החל בגיל עשר, בעיקר סביב אהבתו למוזיקת רוק ומוזיקה ישראלית. בגיל חמש-עשרה שינה כיוון לג'אז והתמקד בכך גם בלימודיו. בצבא שירת בלהקה צבאית, ולאחר מכן נסע ללמוד ב"ניו סקול" בניויורק. עוד בתקופת הלימודים שיתף פעולה עם כוכבי הסצנה כגון ג'יימס מודי, קרטיס פולר, לואיס הייז, בילי טיילור ועוד.

מאז הגיעו לארה"ב הקליט זילברשטיין 8 אלבומים כמוביל, ובכלל זה אלבומו החדש Universos שראה אור ב-2022, בולוקחים חלק הנגנים איתם יופיע בפסטיבל. לצד אלה, השתתף זילברשטיין בהקלטות של קרוב ל-30 אלבומים כ-Sideman והופיע עם ענקי ג'אז כמו בני גולסון, כריסטיאן מקברייד, ג'ורג' קולמן, רוי הרגרוב, דייויד סאנבורן, מרקוס מילר, מונטי אלכסנדר, איבן לינס ורבים נוספים. כמו כן הוא חבר בטריו של הבסיסט הנודע ג'ון פאטיטוצ'י.

במופע אצלנו יארח זיברשטיין את איתי קריס, המלחין ונגן החליל המצליח שפועל אף הוא בניו-יורק מזה שני עשורים, ולוקחחלק פעיל בסצנת המוזיקה הקובנית והלטינית התוססת בעיר.

הנגנים:
יותם זילברשטיין – גיטרות ושירה
ויטור גונסלבס – פסנתר, קלידים ואקורדיון
דניאל דור – תופים
איתי קריס – חליל

 

סרטונים נוספים בקטגוריה

חגיגות ג'אז בניו אורלינסשמיניית רם ארז עם הזמרת שרלוט סטוררSecond OpinionTrio Lazer Lloydמחווה לצ'יק קוריאה -  קליין-שטרן 4tetNaama (NY) Quartetאנדי ווטס ויהודה עדר - מתמוז ועד דילןמחווה לדני טיבריןסטרייסנד - קולה של ברודוויאהרלה קמינסקי מארח  - מחווה למיילס דיוויסנשיקה צרפתית בסגנון סווינגמופע סיום הפסטיבל- פסטיבל לטינו אמריקה 2024מיסה קריאולה Navidad Nuestra - פסטיבל לטינו אמריקה 2024Black Samba - תזמורת קרנבל אפרו-ברזילאית צבעונית! - פסטיבל לטינו אמריקה 2024הקצפת של קלפטון - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהתזמורת הביג בנד חיפה | מארחת את שלמה גרוניך במופע ג'אז וסימפטיהרון מגריל אורגן טריואופרה & טנגו - Operazione Tango - פסטיבל לטינו אמריקה 2024פסטיבל היובל של לאוניד פטשקה - 6:0 לטובתימחווה לאסטרוד ג'ילברטו - פסטיבל לטינו אמריקה 2024