לוח הופעות- פסטיבל ג'אז בים האדום – Avram Fefer Quartetפסטיבל ג'אז בים האדום - Avram Fefer Quartet

קרדיט לתמונה: Norbert Klinge

פסטיבל ג'אז בים האדום - Avram Fefer Quartet

משך: שעה ו-25 דקות

נגן הסקסופון האמריקאי מגיע עם אלבום חדש

המוזיקה של פפר סוערת ומתפתלת, מתמקמת על הרצף שבין צ'רלס מינגוס לאורנט קולמן (WBGO)

כשמאחוריו 13 אלבומים כמוביל ועוד עשרות נוספים כ-Sideman, נגן כלי הנשיפה הניו-יורקי אברם פפר נמצא בחיפוש מתמיד אחרי סאונד ייחודי. כמי שנחשב אחד מנגני הג'אז המגוונים ביותר בסצנה, פפר ניגן וחקר סגנונות רבים כמו פ'אנק, טריפ-הופ, דראם נ'בייס, ג'אז חופשי ואסיד ג'אז.

במרוצת השנים, לאחר שהשלים את לימודי המוזיקה במוסדות נחשבים כמו הארוורד וברקלי, שהה פפר מספר שנים בפריז, שם נחשף למוזיקה ערבית ואפריקאית. ברזומה העשיר שלו ניתן למצוא שיתופי פעולה עם ענקים כמו ארצ'י שפ, טוני אלן, וינסנט סגל וג'ון מדסקי.

לפסטיבל הג'אז באילת מגיע פפר עם הרביעיה המשובחת שלו, איתה הקליט את שני אלבומיו האחרונים: Testament שראה אור ב-2019 ו-Juba Lee מ-2022. אל פפר על הבמה מצטרפים הגיטריסט המצויין מארק ריבו, הביסיסט אריק רביס והמתופף צ'ד טיילור. הרביעיה מביאה לבמה סאונד אלגנטי שרוקח ג'אז עם השפעות של גרוב אפריקאי והמון נשמה.

אברם פפר – סקסופון
אנדרס נילסון – גיטרה
אדם ליין – בס
כריס אדלטון – תופים

תזמורת הביג בנד חיפה - מארחת את אמני הג'אז מאיטליה במופע קרנבל בוונציהמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורמחווה לבן וובסטר ואוסקר פיטרסוןחמישיית הגאז הישראלית - קול פורטרהג'אז בהרמוניה -  חכה עד עכשיו - דימה גורליק טריו (פולין-ישראל- הונגריה)מופע מחווה לג'ניס ג'ופלין - Jam & Joplin ​ג'אז בקאנטרי גורן גולדשטיין - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהLady Blues and Rock & Rollג’אז ברזילאי – השמש של ברזילבמחווה לבני גודמן ובילי הולידיי - ג'אז חם 2024ימי הרדיו של שנות ה-30 - ג'אז חם 2024נשות הסווינג של שנות השלושים - ג'אז חם 2024