לוח הופעות- פסטיבל ג'אז בים האדום – Jazzmeia Hornפסטיבל ג'אז בים האדום - Jazzmeia Horn

קרדיט לתמונה: stylized

פסטיבל ג'אז בים האדום - Jazzmeia Horn

משך: שעה ו-25 דקות

הווקאליסטית עטורת הפרסים בהופעה ראשונה בישראל

ג'אזמיה אזמיה הורן (שאת שמה המחייב העניקה לה סבתה שניבאה שתהיה מוזיקאית) היא אחת היוצרות המדוברות של השנים האחרונות בג'אז ובכלל. למרות גילה הצעיר (31) באמתכתא מועמדות משולשת לגראמי, פרסי הצטיינות בתחרויות ג'אז נחשבות ושורת תארים מטעם מגזין הג'אז DownBeat, שהכריז עליה כווקאליסטית המבטיחה לשנת 2018.

הורן נולדה בדאלאס טקסס למשפחה מוזיקאלית: אביה ניגן על תופים ושלל כלים אחרים ואמה שרה במקהלה בכנסייה. את לימודי המוזיקה השלימה בניו סקול בניו יורק ומאז לא חדלה ליצור ולהופיע. במרוצת השנים הקליטה שלושה אלבומים שזכו לביקורות נלהבות ולאהדת הקהל. בזכות קולה הבוהק והייחודי, לצד הכתיבה החדה והכנה שלה השוו אותה לא אחת לאגדות כמו נינה סימון ושרה ווהן.

הורן עוסקת במורשת האמריקאית והאישית-משפחתית שלה ובוחנת בעין ביקורתית את העידן הנוכחי. שיריה נעים על הקשת שבין שירי אהבה ונשמה ועד לחוויותיה כאמא לשני זאטוטים. בתוך כל אלה הורן משלבת קטעי ספוקן וורד ושירת סקאט שהופכים כמעט כל שיר שלה לחוויה על-זמנית.

Jazzmeia Horn – שירה
קית' בראון – פסנתר
ראסל קרטר – תופים
קריס פאן – בס

צילום: stylized

סרטונים נוספים בקטגוריה

תזמורת הביג בנד חיפה - מארחת את אמני הג'אז מאיטליה במופע קרנבל בוונציהמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורמחווה לבן וובסטר ואוסקר פיטרסוןחמישיית הגאז הישראלית - קול פורטרהג'אז בהרמוניה -  חכה עד עכשיו - דימה גורליק טריו (פולין-ישראל- הונגריה)מופע מחווה לג'ניס ג'ופלין - Jam & Joplin ​ג'אז בקאנטרי גורן גולדשטיין - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהLady Blues and Rock & Rollג’אז ברזילאי – השמש של ברזילבמחווה לבני גודמן ובילי הולידיי - ג'אז חם 2024ימי הרדיו של שנות ה-30 - ג'אז חם 2024נשות הסווינג של שנות השלושים - ג'אז חם 2024