לוח הופעות- פסטיבל ג'אז בים האדום – Motion Trioפסטיבל ג'אז בים האדום - Motion Trio

קרדיט לתמונה: Jacek Poremba

פסטיבל ג'אז בים האדום - Motion Trio

משך: שעה ו-25 דקות

הקוסמים מפולין שמעיפים את האקרודיון למחוזות חדשים

אם יש סיבה משמעותית שבשבילה שווה ההשקעה הלא מבוטלת שנדרשת כדי להדרים לאילת, זה ההרכב הפולני המשובח הזה (Ynet).

אצל טריו נגני האקורדיון מפולין גרים בכפיפה אחת הלהט היצרי של המוזיקה המזרח אירופאית עם המקצוענות והדיוק המושלם של העולם הקלאסי. השלישיה, שפועלים יחד משנת 1996, זכו באין ספור פרסים וביקורות נלהבות בעולמות הג'אז, מוזיקת העולם ואפילו הרוק.

השלישיה מצליחה להגדיר מחדש את הסאונד של האקורדיון הוותיק והמוכר כל-כך, ומגיעים למחוזות פורצי דרך של וירטואוזיות מעוררת השתאות ווגורמים הרבה מאוד עונג לקהלים בכל רחבי העולם. השלושה עולים לבמה ללא מחשבים או לופרים וכל עולם הצלילים האדיר (והמפתיע לא פעם) מנוגן חי ובזמן אמת.

טריו מושין הופיעו ב-2013 בפסטיבל והוכתרו כאחת הפסגות המוזיקליות המפתיעות והמענגות שהופיעו בו אי-פעם.  יאנוש ויטרוביץ', מרסין גוואזיין ופאווה בראנק ינפקו גם הפעם חוויה מוזיקלית כובשת ומשכנעת, כזו שחובה לשמוע ולראות, לפחות פעם בעשור.

Janusz Wojtarowicz
Marcin Galazyn
Paul Baranek

סרטונים נוספים בקטגוריה

תזמורת הביג בנד חיפה - מארחת את אמני הג'אז מאיטליה במופע קרנבל בוונציהמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורמחווה לבן וובסטר ואוסקר פיטרסוןחמישיית הגאז הישראלית - קול פורטרהג'אז בהרמוניה -  חכה עד עכשיו - דימה גורליק טריו (פולין-ישראל- הונגריה)מופע מחווה לג'ניס ג'ופלין - Jam & Joplin ​ג'אז בקאנטרי גורן גולדשטיין - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהLady Blues and Rock & Rollג’אז ברזילאי – השמש של ברזילבמחווה לבני גודמן ובילי הולידיי - ג'אז חם 2024ימי הרדיו של שנות ה-30 - ג'אז חם 2024נשות הסווינג של שנות השלושים - ג'אז חם 2024