לוח הופעות- פסטיבל ג'אז בים האדום – Munir Hossn and Elasפסטיבל ג'אז בים האדום - Munir Hossn and Elas

קרדיט לתמונה: Repina Valeriya/Shutterstock com.jpg

פסטיבל ג'אז בים האדום - Munir Hossn and Elas

משך: שעה ו-25 דקות

הוירטואוז הברזילאי עם ההרכב הכל-נשי

די אם נציץ באילן היוחסין של הבסיסט והמולטי-אינסטרומנטליסט מברזיל, מוניר חוסן, כדי להבין את המקור ליצירה המגוונת שלו. עם שורשים בלבנון, אנגולה, איטליה והמחוזות האינדיאניים של צפון ברזיל, הסאונד של חוסן שואב השראה מכל אלה ויותר.

כבר מגיל 15 הוא פוקד את הבמות הנחשבות בארצו ובעולם, שם זכה לשתף פעולה עם ענקים כמו הרמטו פסקואל, ז'ילברטו ז'יל, דניאלה מרקיורי, קונצ'ה בויקה וקווינסי ג'ונס (רשימה חלקית).

לאילת מגיע חוסן עם להקה ובה ארבע מוזיקאיות, שלקחו חלק בהקלטת אלבומו האחרון Vientre, שראה אור ב-2021 והושפע מכל הנשים שהקיפו את חוסן בילדותו. האלבום נוצר עם מוזיקאיות בלבד ולכבודן של הנשים שמייצגות לדברי חוסן את הקשר העמוק ביותר שיש לכל בני האדם: בין ילד לאמו, זו שהביאה אותנו לעולם ומלמדת אותנו מהי אהבה.

על הבמה לצד חוסן תופיע הרביעיה הכל-נשית Elas שכולל את הפסנתרנית הקובנית Clélya Abraham,  נגנית הכינור מריאנה Mariana Corado, המתופפת מספרד Nailé Sosa Aragón, ונגנית כלי ההקשה Syrielle .

מוניר חוסן – בס
קליה אברהם – פסנתר
נייל סוסה – תופים
סריילה – כלי הקשה
מריאנה קוראדו – כינור
טיאגו פלגרינו – מפיק
מרליס – מפיק

צילום : PR

חגיגות ג'אז בניו אורלינסשמיניית רם ארז עם הזמרת שרלוט סטוררSecond OpinionTrio Lazer Lloydמחווה לצ'יק קוריאה -  קליין-שטרן 4tetNaama (NY) Quartetאנדי ווטס ויהודה עדר - מתמוז ועד דילןמחווה לדני טיבריןסטרייסנד - קולה של ברודוויאהרלה קמינסקי מארח  - מחווה למיילס דיוויסנשיקה צרפתית בסגנון סווינגמופע סיום הפסטיבל- פסטיבל לטינו אמריקה 2024מיסה קריאולה Navidad Nuestra - פסטיבל לטינו אמריקה 2024Black Samba - תזמורת קרנבל אפרו-ברזילאית צבעונית! - פסטיבל לטינו אמריקה 2024הקצפת של קלפטון - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהתזמורת הביג בנד חיפה | מארחת את שלמה גרוניך במופע ג'אז וסימפטיהרון מגריל אורגן טריואופרה & טנגו - Operazione Tango - פסטיבל לטינו אמריקה 2024פסטיבל היובל של לאוניד פטשקה - 6:0 לטובתימחווה לאסטרוד ג'ילברטו - פסטיבל לטינו אמריקה 2024