לוח הופעות- פסטיבל ג'אז בים האדום – Munir Hossn and Elasפסטיבל ג'אז בים האדום - Munir Hossn and Elas

קרדיט לתמונה: Repina Valeriya/Shutterstock com.jpg

פסטיבל ג'אז בים האדום - Munir Hossn and Elas

משך: שעה ו-25 דקות

הוירטואוז הברזילאי עם ההרכב הכל-נשי

די אם נציץ באילן היוחסין של הבסיסט והמולטי-אינסטרומנטליסט מברזיל, מוניר חוסן, כדי להבין את המקור ליצירה המגוונת שלו. עם שורשים בלבנון, אנגולה, איטליה והמחוזות האינדיאניים של צפון ברזיל, הסאונד של חוסן שואב השראה מכל אלה ויותר.

כבר מגיל 15 הוא פוקד את הבמות הנחשבות בארצו ובעולם, שם זכה לשתף פעולה עם ענקים כמו הרמטו פסקואל, ז'ילברטו ז'יל, דניאלה מרקיורי, קונצ'ה בויקה וקווינסי ג'ונס (רשימה חלקית).

לאילת מגיע חוסן עם להקה ובה ארבע מוזיקאיות, שלקחו חלק בהקלטת אלבומו האחרון Vientre, שראה אור ב-2021 והושפע מכל הנשים שהקיפו את חוסן בילדותו. האלבום נוצר עם מוזיקאיות בלבד ולכבודן של הנשים שמייצגות לדברי חוסן את הקשר העמוק ביותר שיש לכל בני האדם: בין ילד לאמו, זו שהביאה אותנו לעולם ומלמדת אותנו מהי אהבה.

על הבמה לצד חוסן תופיע הרביעיה הכל-נשית Elas שכולל את הפסנתרנית הקובנית Clélya Abraham,  נגנית הכינור מריאנה Mariana Corado, המתופפת מספרד Nailé Sosa Aragón, ונגנית כלי ההקשה Syrielle .

מוניר חוסן – בס
קליה אברהם – פסנתר
נייל סוסה – תופים
סריילה – כלי הקשה
מריאנה קוראדו – כינור
טיאגו פלגרינו – מפיק
מרליס – מפיק

צילום : PR

תזמורת הביג בנד חיפה - מארחת את אמני הג'אז מאיטליה במופע קרנבל בוונציהמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורמחווה לבן וובסטר ואוסקר פיטרסוןחמישיית הגאז הישראלית - קול פורטרהג'אז בהרמוניה -  חכה עד עכשיו - דימה גורליק טריו (פולין-ישראל- הונגריה)מופע מחווה לג'ניס ג'ופלין - Jam & Joplin ​ג'אז בקאנטרי גורן גולדשטיין - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהLady Blues and Rock & Rollג’אז ברזילאי – השמש של ברזילבמחווה לבני גודמן ובילי הולידיי - ג'אז חם 2024ימי הרדיו של שנות ה-30 - ג'אז חם 2024נשות הסווינג של שנות השלושים - ג'אז חם 2024