לוח הופעות- פסטיבל ג'אז בים האדום – Play Petrucciani 4etפסטיבל ג'אז בים האדום - Play Petrucciani 4et

קרדיט לתמונה: Repina Valeriya/Shutterstock com.jpg

פסטיבל ג'אז בים האדום - Play Petrucciani 4et

משך: שעה ו-25 דקות

Chano Dominguez, Flavio Boltro, Martin Leiton & Michael Olivera
feat. Eli Degibri

הפסנתרן הצרפתי המנוח מישל פטרוצ'יאני היה בכל מובן של המילה ענק, מופת והשראה כמוזיקאי וכאדם. השפעתו על עולם הג'אז ניכרת גם למעלה מעשרים שנה לאחר הסתלקותו. הפסנתרן הספרדי צ'אנו דומינגז והחצוצרן האיטלקי פלביו פולטרו החליטו לחלוק את האהבה וההוקרה המשותפת לפטרוצ'יאני יחד על הבמה.

הבחירה להצדיע לפסנתרן האגדי לא היתה מקרית. בולטרו היה נגן החצוצרה בלהקה של פטרוצ'יאני ב-7 השנים האחרונות לפעילותו. מהצד השני, דומניגז הקליט במרוצת הקריירה שלו עיבודים וביצועים משלו ליצירות של פטרוצ'איני באלבומיו. המפגש בין השניים הוביל אותם להחלטה המשותפת כי זה הזמן לחגוג את חייו ואת המוזיקה שלו במשותף על הבמה.

במופע Play Petrucciani, הפקת מקור מיוחדת לפסטיבל שעולה כאן בבכורה, מבצעת החמישיה קטעים מתוך הרפרטואר הנהדר של פטרוצ'יאני עצמו, כמו גם קטעים מקוריים שהלחינו דומינגז ובולטרו ברוחו ובהשראתו. את ההרכב משלימים אלי דג'יברי בסקסופון, מרטין לייטון בקונטרבס, ומייקל אוליברה בתופים.

Chano Domínguez – Piano
Flavio Boltro – Trumpet
Eli Degibri – Sax
Michael Olivera – Drum set
Martín Leiton – Double bass

משך המופע כ – 75 דקות

מסיבת ג'אז, היפ הופ ומוטאון - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטההקצפת של קלפטון - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהתזמורת הביג בנד חיפה מארחת את שלמה גרוניך - ג'אז וסימפטיהתזמורת הביג בנד מארחת כוכבים עוליםרון מגריל אורגן טריואופרה & טנגו - Operazione Tango - פסטיבל לטינו אמריקה 2024פסטיבל היובל של לאוניד פטשקה - 6:0 לטובתימחווה לאסטרוד ג'ילברטו - פסטיבל לטינו אמריקה 2024ברזיל פרימוורה - פסטיבל לטינו אמריקה 2024דליה פיטלסון טריושי ישק - השקת אלבוםקונצ'רטו לברזיל - פסטיבל לטינו אמריקה 2024מהקולנוע האיטלקי לטנגו הארגנטיני - פסטיבל לטינו אמריקה 2024מופע מיוחד של רוברט אנציפולובסקי ותזמורת כלי קשת של מרק וולוך - מחווה לפרנק סינטרה ונט קינג קולרביעיית רוברט אנצ'יפולובסקי במחווה סטן גץמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורמחווה לבואנה ויסטה סושיאל קלאב - חוגגים 10 שנים למופע המצליח - פסטיבל לטינו אמריקה 2024מוסיקה מהרי האנדים - פסטיבל לטינו אמריקה 2024מחווה לסזריה אבורה - פסטיבל לטינו אמריקה 2024אייסוליישן בנד - בילי ואלה