לוח הופעות- פסטיבל ג'אז בים האדום – Play Petrucciani 4etפסטיבל ג'אז בים האדום - Play Petrucciani 4et

קרדיט לתמונה: Repina Valeriya/Shutterstock com.jpg

פסטיבל ג'אז בים האדום - Play Petrucciani 4et

משך: שעה ו-25 דקות

Chano Dominguez, Flavio Boltro, Martin Leiton & Michael Olivera
feat. Eli Degibri

הפסנתרן הצרפתי המנוח מישל פטרוצ'יאני היה בכל מובן של המילה ענק, מופת והשראה כמוזיקאי וכאדם. השפעתו על עולם הג'אז ניכרת גם למעלה מעשרים שנה לאחר הסתלקותו. הפסנתרן הספרדי צ'אנו דומינגז והחצוצרן האיטלקי פלביו פולטרו החליטו לחלוק את האהבה וההוקרה המשותפת לפטרוצ'יאני יחד על הבמה.

הבחירה להצדיע לפסנתרן האגדי לא היתה מקרית. בולטרו היה נגן החצוצרה בלהקה של פטרוצ'יאני ב-7 השנים האחרונות לפעילותו. מהצד השני, דומניגז הקליט במרוצת הקריירה שלו עיבודים וביצועים משלו ליצירות של פטרוצ'איני באלבומיו. המפגש בין השניים הוביל אותם להחלטה המשותפת כי זה הזמן לחגוג את חייו ואת המוזיקה שלו במשותף על הבמה.

במופע Play Petrucciani, הפקת מקור מיוחדת לפסטיבל שעולה כאן בבכורה, מבצעת החמישיה קטעים מתוך הרפרטואר הנהדר של פטרוצ'יאני עצמו, כמו גם קטעים מקוריים שהלחינו דומינגז ובולטרו ברוחו ובהשראתו. את ההרכב משלימים אלי דג'יברי בסקסופון, מרטין לייטון בקונטרבס, ומייקל אוליברה בתופים.

Chano Domínguez – Piano
Flavio Boltro – Trumpet
Eli Degibri – Sax
Michael Olivera – Drum set
Martín Leiton – Double bass

משך המופע כ – 75 דקות

תזמורת הביג בנד חיפה - מארחת את אמני הג'אז מאיטליה במופע קרנבל בוונציהמסיבת ריקודי סווינג - רביעיית דין צורמחווה לבן וובסטר ואוסקר פיטרסוןחמישיית הגאז הישראלית - קול פורטרהג'אז בהרמוניה -  חכה עד עכשיו - דימה גורליק טריו (פולין-ישראל- הונגריה)מופע מחווה לג'ניס ג'ופלין - Jam & Joplin ​ג'אז בקאנטרי גורן גולדשטיין - מועדון הג'אז - תיאטרון הסימטהLady Blues and Rock & Rollג’אז ברזילאי – השמש של ברזילבמחווה לבני גודמן ובילי הולידיי - ג'אז חם 2024ימי הרדיו של שנות ה-30 - ג'אז חם 2024נשות הסווינג של שנות השלושים - ג'אז חם 2024