לוח הופעות- פסטיבל לטינו – אמריקה 2023 באך קופץ לקובהפסטיבל לטינו - אמריקה 2023 באך קופץ לקובה

קרדיט לתמונה: Ayuntamiento de San Javier

פסטיבל לטינו - אמריקה 2023 באך קופץ לקובה

משך: שעה ורבע

מפיק: שמים – ארגון, ניהול והפקהרשימת הופעות

באך קופץ לקובה – רסיטל לפסנתר עם אחד מענקי הפסנתר שפועלים כיום Chuchito Valdés! צ’וצ’יטו ולדז הוא אחד מענקי הפסנתר שפועלים כיום המגע הקלאסי שלו יחד עם הטמפרמנט הלטיני מביאים ניחוח מיוחד, עוצמתי בעל עידון קלאסי ויכולת אילתור מרשימה.
כבן לשושלת הפסנתר האהובה ביותר של קובה – משפחת ולדז, יחד עם סבו בבו ולדס, אביו צ’וצ’ו ולדז – צ’וצ’יטו הוא בעל יכולת הבעה וטכניקה כמעט ללא גבולות. הוא מסוגל להגיע להפרדה מוחלטת בין שתי ידיו המנגנות והוא מפעיל אותן בעוצמה ובסינכרון מלא.
בהיותו בעל הכשרה קלאסית בנגינה, השפה המוסיקלית שלו נעה מיוהן סבסטיאן באך ועד למיטב המוסיקה של המסורת הקובנית, כולל קטעי רומבה, סון וכמובן קטעים מוכרים מתוך הרפרטואר של ה”בואנה ויסטה קלאב”. ברסיטל ייחודי זה, יביא צ’וצ’יטו מן המיטב של שפתו המוסיקלית העשירה, המגוונת והמלהיבה מיליונים ברחבי העולם. הקולות החמים של השורשים של קובה וג’אז המודרני מתעוררים בין אצבעותיו העומדות להתפקע של הפסנתרן, זוכה שני פרסי הגראמי הלטיני.
"היה מופע מדהים. פסנתרן אדיר"
ד"ר משה מורד, קול ישראל מנהל 88fm ומ"מ מנהל רשת ג'
"צ’וצ’יטו ולדז מציג את האיכויות של הטכניקה העוצמתית, הנועזת והנחושה של הולדזים הבוגרים, המוכרת ברחבי העולם כסימן ההיכר של הג’אז הקובני"
Neil Tesser / The Reader and author of The Playboy Guide to Jazz
"הוא היה נפלא! המופע הטוב ביותר של הפסטיבל.. אנחנו רוצים אותו שוב בשנה הבאה.."
 Carol Stone / Cape May Jazz Festival

סרטונים נוספים בקטגוריה

עכשיו התור לאהבה - מופע מחווה לאריק איינשטייןThe Beat evolution - טרמולובגוף אני מבינה - אמבר רוטשילדאב ובנו – יהושע ויהלי סובול במפגש על ספרות ומוסיקהאייסוליישן בנד - מופע מהסרטיםמארינה מקסימיליאן, מפגש עם הכוריאוגרפית רינת ארוניס והפסנתרקאנטרי לנצחסודות השנסונים עם הזמרת הצרפתייה אורלי סולומוןקרנבל ברזילאיכנסיית השכל ורביעיית מיתריםלילות – דודו זכאי ודורית ראובני במופע משותףשלומי שבן והפסנתרלהקת כנסיית השכלשלמה גרוניך מופע פסנתרThe Jockers - מופע המחווה לג'ו קוקרשליחי הבלוז - מופע המחווה ל ELOגיא ויהל - מופע אקוסטימוזיקת לילה צעירה - זמריית צירופים 2024יהורם גאון - עוד אני פוסע – סיפור חיי - סדרת מופעים חד פעמיתסימני דרך - הגרשונים