לוח הופעות- פסטיבל סוליקו 2023 – אושרפסטיבל סוליקו 2023 - אושר

קרדיט לתמונה: רדי רובינשטיין

פסטיבל סוליקו 2023 - אושר

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 14 ומעלה

מפיק: תיאטרון השעה הישראלירשימת הופעות

אושר בת ה13 מתמודדת עם מחלת הסרטן, היא מתמודדת לבד, גם בזמן הטיפול היא כל כך לבד שהיא מדברת לשקית הכימותרפיה אליה היא מחוברת באינפוזיה. 
איך ילדה מלאת חיים והומור הגיעה למצב בו היא מתמודדת עם המחלה לבד? ולמה היא לא יכולה לחכות שהשקית, שהיא כרגע חברתה היחידה, תיגמר?

זהו סיפור אמיץ מלא בהומור ונוגע ללב על חברות חד פעמית ועל גילוי לב של ילדה המתמודדת עם שאלות על המוות אבל לא מוותרת על החיים עצמם!

מחזה: אריק שגב
בימוי: יובל ברגר
שחקנית: ג'וי ריגר

סרטונים נוספים בקטגוריה

עולמה המופלא של מיני -  תיאטרון הילדים הישראליJaffa Fest - איך ג'ירפה ישנהאבא של עמליה נוסע לאוסטרליה - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערסימבה מלך הגו'נגל הצגה חדשה - תיאטרון יפה גבאיאחים סמארטפון - תיאטרון דוואישלושת המוסקטרים - תיאטרון המדיטקילדי בית העץ - תיאטרון המדיטקבת הים הקטנה - תיאטרון המדיטקהסוד של סבא אפרים - תיאטרון המדיטקאריה הספריה - תאטרון המדיטק - הצגת ילדים מוסיקליתחתול במגפיים - תיאטרון המדיטקלאסי - תיאטרון המדיטקפיטר פן - מחזמר מאת תיאטרון אורנה פורת ותיאטרון הקאמריהציפור הכחולה - תיאטרון הקאמריזהבה ושלושת הדובים - תיאטרון אורנה פורתאדיסון - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערקוביות של שוקולד - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערטביעת האצבע של אייל - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערמשלים של נמלים - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוערמעלה קרחות - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער