לוח הופעות- קונצרט לכל המשפחה – מוזי מטייל עד קצה העולם!קונצרט לכל המשפחה - מוזי מטייל עד קצה העולם!

קרדיט לתמונה: Repina Valeriya Shutterstock

קונצרט לכל המשפחה - מוזי מטייל עד קצה העולם!

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 3 – 10

הדרה לילדים של התזמורת הסימפונית חיפה מזמינה אתכם למסע של מוזיקת עם ועולם עם צלילי חליל אינדיאני, ג'אז אמריקאי ולהט הקצב האפריקאי חוויה של מוזיקה ווקאלי מכל הזמנים קלאסיקה, קטעי אופרה ומחזות זמר.
מרק וולך – מנצח
בהשתתפות מקהלת בת שיר
טלי ויסמן – ניהול מוזיקלי
דניאל קרוגלוב – פסנתר ועיבודים לתזמורת

מוזיקת עם ועולם עם צלילי חליל אינדיאני, ג'אז אמריקאי ולהט הקצב האפריקאי מסע מרתק של מוזיקה ווקאלי מכל הזמנים קלאסיקה, קטעי אופרה ומחזות זמר, במפגש סגנונות, מקצבים אהובים ומרגשים מאת מיטב המלחינים.

סרטונים נוספים בקטגוריה

והילד הזה הוא אני - תיאטרון ארצי לנוערורדינון ביער הירוק - ההצגה פסח 2024!קריוס ובקטוס - הצגת ילדיםבום פורים - פורים ושיקוייםאיפה גוגו? - רותי תמיר תיאטרון ופנטומימההמסע אל הקסם הגדול בעולם - לירון איש האווירון וללושפו הדב ישראל - הצגה לקטנטניםהאריה הרעמתן והג'ירפה גם - תיאטרון הקיבוץיום הקומדיה דלארט'ה - הצגות ילדים - תיאטרון הסימטהלאסי - תיאטרון המדיטקאיה פלוטופסטיבל אביב להצגות ומופעי ילדים - חנן הגנןספר הג'ונגל המחזמרכיפה אדומה - תיאטרון הילדים הישראלינסיך מצריםהכפר הברזילאי של קוגומלו - פסח 2024כובע קסמים - שעת סיפור - תיאטרון הילדים הישראלי - המקום המושלם לקטנטנים!דובי לא לא - תיאטרון הילדים הישראליD.N.A - מיומנה לכל המשפחה במופע חדש - מופעי פסח 2024קסם של דוד - הדוד חיים