לוח הופעות- קרידנס קלירווטר רבייבד – Creedence Clearwater Revivedקרידנס קלירווטר רבייבד - Creedence Clearwater Revived

קרדיט לתמונה: EGOeast Productions

קרידנס קלירווטר רבייבד - Creedence Clearwater Revived

משך: שעה וחצי

להקת קרידנס קלירווטר רבייבד בערב של מוסיקת רוקנרול! 

להקת המחווה ללהקה האגדית Creedence Clearwater Revival, מגיעה  לישראל, בחודש מאי. Creedence Clearwater Revival או בקיצור CCR פרצה בסוף שנות ה- 60 תחילת שנות ה- 70. לאחר שמכרו 30 מיליון עותקים בארה"ב ו- 120 מיליון ברחבי העולם,  קיבלה תעודת יהלום נדירה מ- RIAA ב2016.
הלהקה המקורית התפרקה ב- 1972 ולאחר מכן כל אחד מהאחים שהנהיגו את הלהקה פתח בקריירת סולו. כיום מי שמוביל את Creedence Clearwater Revived הוא הסולן והגיטריסט פיטר ברטון. שירי הלהקה המקורית משלבים מוסיקה אמריקאית שורשית ובסיסית, לצד מוזיקת הקאנטרי עם מקצבים של הרוקנרול של דרום ארצות הברית, רית'ם אנד בלוז ועוד,  וזאת בניגוד למגמה של השתלטות הלהקות הבריטיות כמו הביטלס והרולינג סטונז על המוזיקה האמריקאית. בזמן שרוב הלהקות נעו לכיוון הרוק הפסיכדלי והרוק המתקדם, היו אלה ה CCR  שחזרו למקורות. להיטים רבים של הלהקה המקורית הינם גרסאות מחודשות לשירי בלוז ורוקנרול משנות ה- 50 ותחילת ה- 60. למרות שלא נחשבה ללהקה פוליטית, ניתן למצוא בשירים ביקורת על החברה האמריקאית בכלל ועל מלחמת וייטנאם בפרט.
חבריי הלהקה כיום הם: 
הסולן והגיטריסט פיטר ברטון בעבר ניגן בבומטאון ראטס של בוב גלדוף והיה חבר בלהקת האנימלס, Animals.
המתופף ג'ף המונד – מתופף עם פול מקרטני.
שירה וגיטרה גרהם פולוק.
על הבס אלן סגר.

בהופעה תנגן הלהקה את הקלאסיקות: Have You Ever Seen the Rain, Lodi, Proud Mary, Fortunate Son, Who’ll Stop the Rain, Run Thru the Jungle.

סרטונים נוספים בקטגוריה

עכשיו התור לאהבה - מופע מחווה לאריק איינשטייןThe Beat evolution - טרמולובגוף אני מבינה - אמבר רוטשילדאב ובנו – יהושע ויהלי סובול במפגש על ספרות ומוסיקהאייסוליישן בנד - מופע מהסרטיםמארינה מקסימיליאן, מפגש עם הכוריאוגרפית רינת ארוניס והפסנתרקאנטרי לנצחסודות השנסונים עם הזמרת הצרפתייה אורלי סולומוןקרנבל ברזילאיכנסיית השכל ורביעיית מיתריםלילות – דודו זכאי ודורית ראובני במופע משותףשלומי שבן והפסנתרלהקת כנסיית השכלשלמה גרוניך מופע פסנתרThe Jockers - מופע המחווה לג'ו קוקרשליחי הבלוז - מופע המחווה ל ELOגיא ויהל - מופע אקוסטימוזיקת לילה צעירה - זמריית צירופים 2024יהורם גאון - עוד אני פוסע – סיפור חיי - סדרת מופעים חד פעמיתסימני דרך - הגרשונים