לוח הופעות- תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער – מרק כפתוריםתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - מרק כפתורים

קרדיט לתמונה: Repina Valeriya Shutterstock

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - מרק כפתורים

משך: שעה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 4 – 7

מפיק: תיאטרון אורנה פורת לילדים ונועררשימת הופעות

על מנת לא לפגום בחווית הצפייה של ילדיכם, ילדים ופעוטות מתחת לגיל הצפייה לא יורשו להכנס לאולם.

זהו סיפור ישן נושן ששורשיו באגדת עם עתיקה, סיפור על קבצן אחד שרק רצה לאכול ארוחה דשנה ובסופו של דבר היטיב לא רק עם עצמו, אלא עם כפר שלם. הרי הוא הצליח להשביע את כל אנשיו במרק שעשוי מ… כפתורים! 

הקבצן הגיע לכפר בתקווה שתושביו יחלקו איתו איזו ארוחה או לפחות שאריות של ארוחה, אבל הוא למד מהר שאנשי הכפר שבעצמם מתפרנסים בדוחק וחיים מהיד אל הפה לא ממהרים לעזור לו – וגם לא זה לזה. כל אחד שומר את המעט שיש לו לעצמו. או אז עלה במוחו הרעיון הגאוני והפשוט – להכין מרק מכפתורים.

כידוע, תוך כדי הכנת המרק הזה, הפשוט והמזין בעולם, מתברר שחסרים עוד כמה מצרכים בשביל הטעם. אולי איזו עגבניה שם, גזר פה. איזה מרק ייצא בסוף ומהו השיעור שתושבי הכפר ילמדו ממנו? כדי לגלות זאת, צריך לבוא לראות את ההצגה (שגיל צרנוביץ כתב יחד עם מיטל סלקמון-רטן וביים בעצמו). 

מחזה: גיל צרנוביץ ומיטל סלקמון-רטן
בימוי: גיל צרנוביץ
תפאורה, תלבושות ואביזרים: שני טור
מוסיקה: נדב רובינשטיין
עוזרת במאי: יעל גולדברג
משתתפים: איתי פולישוק/עידן ירדני, דודי גזית/רז ליסיצקי

סרטונים נוספים בקטגוריה

והילד הזה הוא אני - תיאטרון ארצי לנוערורדינון ביער הירוק - ההצגה פסח 2024!קריוס ובקטוס - הצגת ילדיםבום פורים - פורים ושיקוייםאיפה גוגו? - רותי תמיר תיאטרון ופנטומימההמסע אל הקסם הגדול בעולם - לירון איש האווירון וללושפו הדב ישראל - הצגה לקטנטניםהאריה הרעמתן והג'ירפה גם - תיאטרון הקיבוץיום הקומדיה דלארט'ה - הצגות ילדים - תיאטרון הסימטהלאסי - תיאטרון המדיטקאיה פלוטופסטיבל אביב להצגות ומופעי ילדים - חנן הגנןספר הג'ונגל המחזמרכיפה אדומה - תיאטרון הילדים הישראלינסיך מצריםהכפר הברזילאי של קוגומלו - פסח 2024כובע קסמים - שעת סיפור - תיאטרון הילדים הישראלי - המקום המושלם לקטנטנים!דובי לא לא - תיאטרון הילדים הישראליD.N.A - מיומנה לכל המשפחה במופע חדש - מופעי פסח 2024קסם של דוד - הדוד חיים